„Kibirkštis“ dar labiau įtvirtino savo pozicijas „Women‘s Series“ turnyre

Vilniaus „Kibirkšties“ komandos pagrindu sudaryta moterų 3×3 krepšinio komanda tęsia sėkmingą pasirodymą tarptautinėje arenoje.

Šį kartą prestižiniame FIBA „Women‘s Series“ serijos turnyre Bordo (Prancūzija) mieste mūsiškės užėmė penktąją vietą ir dar labiau įtvirtino savo pozicijas bendroje įskaitoje.

Lietuvos vardą pasaulyje garsinančios „Kibirkšties“ merginos ketvirtfinalyje 6:21 nusileido planetos čempionėms prancūzėms, kurios turnyre užėmė antrąją vietą.

Grupės etape mūsiškės 17:18 dramatiškai pralaimėjo Vengrijai, tačiau 22:4 atsigriebė prieš Rumuniją.

Šiame „Women‘s Series“ turnyre „Kibirkščiai“ atstovavo Kamilė Nacickaitė, Martyna Petrėnaitė, Gabrielė Šulskė ir Livija Sakevičiūtė.

Už penktąją vietą turnyre lietuvės gavo 50 įskaitinių taškų. Po įvykusių keturių „Women‘s Series“ etapų Lietuva turi 130 taškų ir yra pasaulio moterų elite.

„Kibirkšties“ komanda bendroje įskaitoje užima ketvirtąją vietą, o turnyre su 250 taškų pirmauja tos pačios prancūzės.

Į finalinį etapą Konstancoje (Rumunija) pateks 12 daugiausiai taškų bendroje įskaitoje surinkusių rinktinių.

Šį sezoną FIBA numatė 11 „Women’s Series“ etapų, o prie galimybės juose varžytis Lietuvos krepšininkėms stipriai prisidėjo Vilniaus miesto savivaldybė ir „Kibirkšties“ klubas.

„Women’s Series“ – klubiniu principu vykstantis turnyras, kuriame komandos kovoja dėl reitingo taškų ir prizinių fondų: 20 000 dolerių kiekviename etape ir 224 000 dolerių finale.