„Kibirkštis-MRU“ pristabdė įsibėgėjusias „Šiaulių“ krepšininkes

Davida Dale

Tarpušventį „Huawei Moterų lygoje“ vainikavo rungtynės Šiauliuose, kuriose Vilniaus „Kibirkšties-MRU“ (11-0) krepšininkės 81:52 (24:18, 27:11, 14:17, 16:6) pranoko keturių pergalių iš eilės seriją fiksavusį „Šiaulių“ (5-4) klubą.

Vilnietėms tai buvo vienuoliktoji pergalė iš tiek pat galimų.

Gitauto Kievino vadovaujama sostinės komanda į priekį nurūko iki ilgosios pertraukos, kurią pasitiko pirmaudama 51:29.

Trečiąjį ketvirtį Saulės miesto ekipa laimėjo 17:14, bet ketvirtajame kėlinyje surinko 6 taškus, viešnios iš Vilniaus įmetė 16 ir užtvirtino pergalę – 81:52.

„Kibirkšties-MRU“ laimėjimas buvo pažymėtas Eglės Zabotkaitės karjeros rekordais. Krepšininkė per 20 minučių sumetė 19 taškų (3/4 dvit., 4/6 trit., 1/2 baud.), atkovojo 6 kamuolius ir surinko 22 naudingumo balus.

20-metė šiame susitikime pagerino asmeninius pelnytų taškų ir naudingumo balų rodiklius.

„Šiaulių“ komandoje dvigubu dubliu išsiskyrė Savannah Plentovich, įmetusi 16 taškų (3/6 dvit., 2/3 trit., 4/5 baud.), atkovojusi 10 kamuolių, išdalijusi 5 rezultatyvius perdavimus bei užfiksavusi 23 balų naudingumą.