Jaunimo rinktinės

jaunimo rinktinės

Dalyvauja U16 Europos čempionate (B divizionas)

Vardas PavardėŪgisKrepšinio/sporto mokykla/centras
Augustė Kerulytė Vilniaus KM
Gabija GalvanauskaitėPanevėžio SC
Smiltė BankauskaitėKauno KM „Žalgiris“
Arėja EidukaitytėUkmergės SC/BC „Deivės“
Viltė PeleckytėKauno KM „Žalgiris“
Kotryna MalkevičiūtėŠiaulių KA „Saulė“
Gytė PupelytėVilniaus KM
Gabrielė SerapinaitėV. Knašiaus KM
Emilija VaitkutėV. Knašiaus KM
Barbora PrišmontaitėVilniaus KM
Ugnė ViščinytėVilniaus KM/BC „Deivės“
Vakarė GriškutėŠiaulių KA „Saulė“/BC „Deivės”
Marija ŠiškinaitėPanevėžio SC
Justė MockevičiūtėV. Knašiaus KM
Augustė GusarovaitėŠiaulių KA „Saulė“
Venessa KaukėnasMalagos „Unicaja” (Ispanija)
Gėla KačinskaitėŠiaulių KA „Saulė“/BC „Deivės“

Vardas PavardėPareigosKlubas
Aurimas AndrušaitisVyr. trenerisDruskininkų BC „Deivės”
Monika KregždytėTrenerė/vadovėBiržų SC
Julius VenckevičiusTrenerisKauno „LSMU-Aistės”
Martynas GailiūnasTreneris/skautasKauno „Žalgiris-2″
Nerijus NaglysFizinio parengimo trenerisŠiaulių „Šiauliai”
Eglė LencevičiūtėKineziterapeutėVilniaus KM

Dalyvauja U16 Europos čempionate

Vardas PavardėŪgisKrepšinio/sporto mokykla/centras
Gabrielius KrivasŠiaulių KA „Saulė“
Markas MikalickasOngar Chasers BC (Airija)
Oskaras VisockasLondon Stars BC (Anglija)
Gabrielius KerysVilniaus KM
Galius ČerneckisVilniaus KM
Neidas LinartasTornado KM
Kimas UlanovasTornado KM
Emilis PrekevičiusV. Knašiaus KM
Edenas ŽilinskasV. Knašiaus KM
Emonas ŽilinskasV. Knašiaus KM
Aironas ŽymantasV. Knašiaus KM
Tauris AliukonisTornado KM
Dovydas Jakštonis„Žalgiris” KM
Ignas Štombergas„Žalgiris” KM
Dominykas AgajevKlaipėdos KM
Emilis ŽibūdaVeritas Academy (JAV)

Vardas PavardėPareigosKlubas
Aivaras GrigaliūnasVyr. trenerisKauno „Tornado“ KM
Šarūnas ZablockisTrenerisKauno „Tornado“ KM
Paulius IvanauskasTrenerisPrienų KKSC
Artūras SukovasTreneris/skautas
Paulius SugintasFizinio parengimo treneris
Justė BalevičiūtėKineziterapeutė„Nordclinic“

Dalyvauja U17 pasaulio čempionate

Vardas PavardėŪgisKrepšinio/sporto mokykla/centras
Kajus MikalauskasKauno „Žalgiris-3″
Ernas ValauskasKauno „Žalgiris-3″, „Sostinės KM“
Dovydas BuikaKauno „Žalgiris-2″
Ignas UrbonasSostinės KM
Erikas SirgedasSostinės KM
Arminas VilkasTornado KM
Artūras ButajevasBC „Barcelona”
Arnas VaištarasPlungės SRC
Mantas LiutkevičiusVilniaus KM
Tadas AugustauskasKlaipėdos KM
Majus BulanovasKauno „Žalgiris-3″
Daniel LavrinovichVilniaus KM
ZigmasBCM Gravelines – Dunkerque
Rokas NorutisŠiaulių „Šiauliai“
Gabrielius BubnysMarijampolės SC
Adomas PociusVilniaus „Rytas-MRU”, „Sostinės KM“
Grantas StrelčiūnasVilniaus KM
Matas DeniušasVilniaus „Rytas-MRU”, „Sostinės KM“

Vardas PavardėPareigosKlubas
Tomas UrbelionisVyr. trenerisVilniaus „Sostinės” KM
Arimantas MikaločiusTrenerisKretingos „Kretinga”
Marius LeonavičiusTreneris/skautasVilniaus „Wolves Twinsbet”
Žilvinas KriukovasFizinio parengimo treneris„VS-Fitness”
Austėja MiniotaitėKineziterapeutė„Sportgates”
Andrius LiachovičiusVadovas

Pasiruošimo pasaulio čempionatui tvarkaraštis:

Gegužės 28 – birželio 5 d. treniruočių stovykla (Druskininkai)
Birželio 5-11 d. treniruočių stovykla (Anykščiai)
Birželio 12-16 d. tarptautinis turnyras (Ispanija)
Birželio 18-26 d. treniruočių stovykla (Kaunas)
Birželio 27 d. išvykimas į pasaulio čempionatą

Dalyvauja U18 Europos čempionate (B divizionas)

Vardas PavardėŪgisKrepšinio/sporto mokykla/centras
Danielė PaunksnytėVilniaus KM/„Kibirkštis“
Rusnė UtkaitėVilniaus KM
Austėja RauckytėPavevėžio SC
Goda JusytėPanevėžio RSSG/SC
Karolina DrakšaitėKlaipėdos V. Knašiaus KM/LCC
Gustė DziadauskaitėKauno KM „Žalgiris/Kauno „Aistės“
Rosita RusovičiūtėMarijampolės SC
Viltė KačerauskaitėMcLean High School (JAV)
Austėja BabraitisDeza Maristas Unicordoba (Ispanija)
Urtė ŠiaučiūnaitėPanevėžio RSSG/SC
Glorija LiužinaitėVilniaus KM
Raminta OkockytėKauno KM „Žalgiris“
Saulė BielskutėKauno KM „Žalgiris“
Ugnė BertašiūtėPlungės SRC
Milėja MackevičiūtėPavevėžio SC
Izabella Maria VazPingree School Hamilton (JAV)
Aida ButvilaitėPanevėžio RSSG/SC

Vardas PavardėPareigosKlubas
Rima DaunienėVyr. trenerėPanevėžio SC/RSSG
Žydrūnas ValuckisTrenerisPanevėžio SC/RSSG
Matas JuzeliūnasTreneris/skautasKėdainių „Nevėžis-Optibet”
Laimonas BaranskasFizinio parengimo trenerisPasvalio „Pieno žvaigždės”
Patricija BičiūtėKineziterapeutėMedicinos ir diagnostikos centras „Hila”
Rasa ŽemantauskaitėVadovėKauno KA „Žalgiris”

Pasiruošimo Europos čempionatui tvarkaraštis:

Birželio 29 – liepos 8 d. treniruočių stovykla (Anykščiai)
Liepos 9-10 d. treniruočių stovykla (Kaunas)
Liepos 11-14 d. Baltijos taurės turnyras (Estija)
Liepos 16-22 d. tarptautinis turnyras (Portugalija)
Liepos 23-30 d. treniruočių stovykla (Kaunas)
Liepos 31 d. išvykimas į Europos čempionatą

Dalyvauja U18 Europos čempionate

Vardas PavardėŪgisKrepšinio/sporto mokykla/centras
Nedas RaupelisSostinės KM/Kauno „Žalgiris-2″
Armandas BancevičiusTornado KM/Vilkaviškio „Perlas“
Matas ButeliauskasJAV
Paulius NarvilasV. Knašiaus KM/LCC
Nojus IndrušaitisJAV
Mantas JuzėnasKauno „Žalgiris-2″
Kristupas SmirnovJAV
Gantas KrižanauskasSostinės KM
Kasparas JakučionisBarselonos „Barcelona” (Ispanija)
Mantas LaurenčikasKauno KM „Perkūnas“/Kauno „Žalgiris-2″
Titas LavrinovičVilniaus KM
Juozas VirkutisGargždų „Gargždai SC“
Kevinas ŠacasJAV
Rokas KreišmontasPlungės „Olimpas”
Gabrielius JokubauskasVilniaus „Rytas-2″
Jokūbas RudaitisKauno „Žalgiris-3″
Steponas ŽilakauskisUkmergės „Stekas“
Titas DidžgalvisUtenos „Juventus”

Vardas PavardėPareigosKlubas
Tomas PurlysVyr. treneris
Rokas KondratavičiusTreneris
Šarūnas CiparisTreneris/skautas
Eugenijus TimofejevasTreneris/vadovas
Eglė TamošaitienėFizinio parengimo trenerė
Austėja MiniotaitėKineziterapeutė

Pasiruošimo Europos čempionatui tvarkaraštis:

Birželio 24 – liepos 2 d. treniruočių stovykla (Druskininkai)
Liepos 4-16 d. treniruočių stovykla (Druskininkai)
Liepos 5 d. kontrolinės rungtynės su LTU U20 (Birštonas)
Liepos 10-11 d. kontrolinės rungtynės su VDU
Liepos 12-14 d. Baltijos taurės turnyras (Estija)
Liepos 18-22 d. tarptautinis turnyras (Ispanija)
Liepos 23-24 d. treniruočių stovykla (Vilnius)
Liepos 25 d. išvykimas į Europos čempionatą

Dalyvauja U20 Europos čempionate

Vardas PavardėŪgisKrepšinio/sporto mokykla/centras
Justė JocytėLDLC ASVEL Feminin (Pranzūcija)
Rusnė AugustinaitėGeorgia Tech University (NCAA)
Gerda RaulušaitytėKlaipėdos LCC tarptautinis universitetas
Ugnė SirtautaitėProvidence College (NCAA)
Neda PliatkutėKlaipėdos LCC tarptautinis universitetas
Danguolė PupkevičiūtėŠiaulių „Šiauliai-Vilmers“
Ugnė GrigaliūnaitėVilniaus „Kibirkštis“
Gabrielė SederevičiūtėKauno „Aistės-LSMU“
Viltė AndrunavičiūtėVilniaus universitetas
Brigita RimkevičiūtėŠiaulių „Šiauliai-Vilmers“
Sintija AukštikalnytėVilniaus „Kibirkštis“
Gabija StrolytėVilniaus „Kibirkštis-VKM“
Gintarė BuškevičiūtėVilniaus „Kibirkštis-VKM“
Victoria MatulevičiusMontini Catholic High School
Saulė GlobytėKlaipėdos „Neptūnas“
Gustė DziatkauskaitėKauno „Aistės-LSMU“
Gabija GalvanauskaitėPanevėžio SC

Vardas PavardėPareigosKlubas
Vilius StanišauskasVyr. trenerisKlaipėdos LCC tarptautinis universitetas
Nedas PacevičiusTrneris/skautasVilniaus „Wolves Twinsbet”
Gytis KrugelevičiusTrenerisKlaipėdos LCC tarptautinis universitetas
Laimonas RimkusFizinio parengimo trenerisVilniaus „Wolves Twinsbet”
Saulė Salatkaitė-UrbonėKineziterapeutė
Rasa ŽemantauskaitėVadovėKauno KA „Žalgiris”

Pasiruošimo Europos čempionatui tvarkaraštis:

Birželio 3-12 d. treniruočių stovykla (Druskininkai)
Birželio 13-17 d. tarptautinis turnyras (Prancūzija)
Birželio 18-19 d. treniruočių stovykla (Kaunas)
Birželio 20-22 d. kontrolinės rungtynės  (Slovakija)
Birželio 25 – liepos 2 d. treniruočių stovykla (Klaipėda)
Birželio 29-30 d. kontrolinės rungtynės su UKR U20 (Klaipėda)
Liepos 3 d. kontrolinės rungtynės su POR U20 (Klaipėda)
Liepos 4 d. atvykimas į Europos čempionatą (Klaipėda)

Dalyvauja U20 Europos čempionate

Vardas PavardėŪgisKrepšinio/sporto mokykla/centras
Kajus KublickasFlorida „Gators” (NCAA)
Laurynas KlimasVytis-VDU (NKL)
Rokas JocysManhattan „Jaspers” (NCAA)
Modestas Babraitis„Rytas” (NKL/LKL)
Paulius MurauskasArizona (NCAA)
Kristupas KeinysMinesotos „Golden Gophers” (NCAA)
Gediminas Alisas„Rytas-2″ (NKL)
Domantas Šarauskas„Žalgiris-2″ (NKL)
Motiejus KrivasArizona (NCAA)
Matas Vokietaitis„Žalgiris-2″ (NKL)
Rytis ŠakaitisKlaipėdos „Neptūnas-Akvaservis” (NKL)
Vytautas Žygas„Žalgiris-2″ (NKL)
Arūnas Rimkus„Rytas-2″ (NKL)
Emilis Bartnininkas„Žalgiris-2″ (NKL)
Nojus LebskasVytis-VDU (NKL)
Nojus RadžiusPlungės „Olimpas” (RKL)

Vardas PavardėPareigosKlubas
Laimonas EglinskasVyr. trenerisJonavos „Cbet”
Vytautas PliaugaTrenerisKauno „Žalgiris-2″
Paulius MalašauskasTreneris/skautasPanevėžio „7bet-Lietkabelis”
Stanislovas GrincevičiusFizinio parengimo treneris
Andrius AukštakalnisKineziterapeutas
Henrikas PaulauskasVadovas/skautas

Pasiruošimo Europos čempionatui tvarkaraštis:

Birželio 8-16 d. treniruočių stovykla (Druskininkai)
Birželio 17-19 d. treniruočių stovykla (Kaunas)
Birželio 20-21 d. kontrolinės rungtynės su LAT U20 (Ryga, Latvija)
Birželio 27 – liepos 1 d. tarptautinis turnyras (Ispanija)
Liepos 2-8 d. treniruočių stovykla (Birštonas)
Liepos 9 d. išvykimas į Europos čempionatą
Liepos 10 d. kontrolinės rungtynės su POL U20 (Gdynė, Lenkija)

U16 merginų jaunučių krepšinio rinktinė 2023 m.

Dalyvauja U16 Europos čempionate (B divizionas)

Lietuva – Austrija 67:36

Lietuva – Slovakija 82:68

Lietuva – Rumunija 83:54

Lietuva – Šveicarija 58:36

Lietuva – Švedija 66:73

Lietuva – Islandija 62:64

Lietuva – Rumunija 65:56

Vardas PavardėŪgisKrepšinio/sporto mokykla/centras
Emilija Vaiktutė174 cmKlaipėdos V. Knašiaus KM
Saulė Alice Lo Buono187 cmDruskininkų BC „Deivės”
Rusnė Utkaitė178 cmVilniaus KM
Danielė Paunksnytė178 cmVilniaus KM
Karolina Drakšaitė166 cmKlaipėdos V. Knašiaus KM
Gėla KačinskaitėŠiaulių KA „Saulė”
Augustė Kerulytė179 cmVilniaus KM
Rosita Rusovičiūtė169 cmMarijampolės SC
Justė Mockevičiūtė178 cmKlaipėdos V. Knašiaus KM
Gustė Dziatkauskaitė167 cmKauno KM „Žalgiris”
Ugnė Viščinytė177 cmVilniaus KM
Gytė Pupelytė164 cmVilniaus KM
Justina Bajarūnaitė178 cmVilniaus KM
Karolina Vaitkutė164 cmKlaipėdos V. Knašiaus KM
Augustė GusarovaitėŠiaulių KA „Saulė”
Gabija GalvanauskaitėPanevėžio SC

Vardas PavardėPareigosKlubas
Karolis AbramavičiusVyr. trenerisKauno KM „Žalgiris”
Marius LeonavičiusTrenerisAlytaus „Wolves”
Martynas GailiūnasTrenerisKauno KM „Perkūnas”
Ela BajorūnienėTrenerėMarijampolės SC
Mindaugas SaulevičiusFiz. rengimo trenerisUtenos „Juventus”
Eglė LencevičiūtėKineziterapeutėŠiaulių KA „Saulė”

Pasiruošimo Europos čempionatui tvarkaraštis:

Liepos 8-17 d. treniruočių stovykla (Druskininkai)
Liepos 18-20 d. Baltijos taurės turnyras (Ryga, Latvija)
Liepos 21-24 d. treniruočių stovykla (Druskininkai)
Liepos 25 d. kontrolinės rungtynės su U16 Suomija (Anykščiai)
Liepos 27 – rugpjūčio 2 d. tarptautinis turnyras Portugalijoje
Rugpjūčio 3-7 d. treniruočių stovykla (Kaunas)
Rugpjūčio 8 d. išvykimas į Europos čempionatą

U16 vaikinų jaunučių krepšinio rinktinė 2023 m.

Dalyvauja U16 Europos čempionate

Lietuva – Prancūzija 102:94

Lietuva – Belgija 73:48

Lietuva – Šiaurės Makedonija 95:52

Lietuva – Turkija 73:66

Lietuva – Serbija 66:63

Lietuva – Ispanija 63:80

Lietuva – Prancūzija 62:88

Vardas PavardėŪgisKrepšinio/sporto mokykla/centras
Kajus Mikalauskas186 cmKlaipėdos KM
Dominykas Daubaris203 cmMažeikių SM
Ernas Pakamanis189 cmSostinės KM
Dovydas Buika194 cmSostinės KM
Adomas Pocius196 cmSostinės KM
Ignas Urbonas194 cmSostinės KM
Erikas Sirgedas190 cmSostinės KM
Rokas Norutis195 cmŠiaulių KA „Saulė”
Arminas Vilkas200 cmTornado KM
Artūras Butajevas204 cmV. Knašiaus KM
Nikita Čikunov184 cmV. Knašiaus KM
Daniel Lavrinovič188 cmVilniaus KM
Dominykas Grunkis164 cmKauno KM „Perkūnas”
Jordanas Jančiauskas187 cmKauno KM „Perkūnas”
Arnas Vaištaras173 cmPlungės SRC
Ainardas Misius200 cmŠilutės SM
Vincas Buzelis193 cmSunrise Christian (JAV)

Vardas PavardėPareigosKlubas
Tomas UrbelionisVyr. trenerisSostinės KM
Arimantas MikaločiusTrenerisBC „Kretinga”
Nedas PacevičiusTrenerisBC „Wolves”
Eglė TamošaitienėFiz. rengimo trenerėKauno KM „Žalgiris”
Austėja MiniotaitėKineziterapeutė
Andrius LiachovičiusVadybininkas

Pasiruošimo Europos čempionatui tvarkaraštis:

Liepos 1-8 d. treniruočių stovykla (Anykščiai)
Liepos 9-19 d. treniruočių stovykla (Druskininkai)
Liepos 20-24 d. kontrolinis turnyras (Ispanija)
Liepos 25-26 d. treniruočių stovykla (Vilnius)
Liepos 27-30 d. baltijos taurės turnyras (Ryga, Latvija)
Liepos 31 – rugpjūčio 2 d. treniruočių stovykla (Vilnius)
Rugpjūčio 3 d. išvykimas į Europos čempionatą

U18 merginų jaunių krepšinio rinktinė 2023 m.

Dalyvauja U18 Europos čempionate

Lietuva – Italija 62:64

Lietuva – Belgija 45:83

Lietuva – Portugalija 47:70

Lietuva – Vokietija 72:73

Lietuva – Čekija 51:56

Lietuva – Portugalija 43:54

Vardas PavardėŪgisKrepšinio/sporto mokykla/centras
Brigita Rimkevičiūtė157 cmŠiaulių KA „Saulė”
Victorija Matulevičius180 cmMontini Catholic (JAV)
Sintija Aukštikalnytė174 cmBiržų SC
Gabija Strolytė186 cmVilniaus KM
Eva Pernavaitė167 cmVilniaus KM
Urtė Ratavičiūtė188 cmVilniaus KM
Eglė Kisarauskaitė187 cmKauno KM „Žalgiris“
Miglė Kisarauskaitė186 cmKauno KM „Žalgiris“
Austėja Babraitis189 cmKauno KM „Žalgiris“
Erika Budajeva170 cmV. Knašiaus KM
Karina Budajeva180 cmV. Knašiaus KM
Austėja Rauckytė180 cmPanevėžio SC/RSSG
Goda Jusytė185 cmPanevėžio SC/RSSG
Patricija Tamašauskas172 cmLockport Township (JAV)
Erika Ieva Kraujelis191 cmV. Knašiaus KM

Vardas PavardėPareigosKlubas
Gytis KrugelevičiusVyr. trenerisLCC tarptautinis universitetas/V. Knašiaus KM
Lina BrazdeikytėTrenerėLCC tarptautinis universitetas/V. Knašiaus KM
Andrius SteponaitisTrenerisV. Knašiaus KM
Tauras LiaugminasFiz. rengimo treneris„Tennis Space”
Kristina JučienėKineziterapeutėLCC tarptautinis universitetas

Pasiruošimo Europos čempionatui tvarkaraštis:

Gegužės 29 – birželio 15 d. treniruočių stovykla (Druskininkai)
Birželio 13-15 d. Baltijos taurė (Druskininkai)
Birželio 16-21 d. treniruočių stovykla (Klaipėda)
Birželio 20-21 d. kontrolinės rungtynės su LTU U19 (Klaipėda)
Birželio 22-26 d. tarptautinis turnyras (Prancūzija)
Birželio 27-28 d. treniruočių stovykla (Kaunas)
Birželio 29 d. išvykimas į Europos čempionatą

U18 vaikinų jaunių krepšinio rinktinė 2023 m.

Dalyvauja U18 Europos čempionate

Lietuva – Izraelis 98:101

Lietuva – Švedija 99:80

Lietuva – Prancūzija 69:92

Lietuva – Turkija 72:76

Lietuva – Čekija 95:59

Lietuva – Italija 87:89 (OT)

Lietuva – Švedija 82:79

Vardas PavardėŪgisKrepšinio/sporto mokykla/centras
Kristupas Kepežinskas180 cmKauno KM „Žalgiris“
Kasparas Jakučionis192 cmFC Barcelona (Ispanija)
Mantas Laurenčikas187 cmKauno KM „Perkūnas“
Nojus Kulieša191 cmSostinės KM
Justas Stonkus192 cmKauno KM „Žalgiris“
Kristupas Leščiauskas189 cmV. Knašiaus KM
Nojus Indrušaitis196 cmSt. Rita (JAV)
Deividas Žukauskas196 cmŠiaulių KA „Saulė“
Vytautas Žygas197 cmKauno KM „Žalgiris“
Petras Padegimas201 cmDME Academy (JAV)
Augustas Navickas201 cmKauno KM „Žalgiris“
Danas Kazakevičius200 cmCoburg (Vokietija)
Aleksas Bieliauskas206 cmKauno „Žalgiris-2“
Mantas Kočanas208 cmKauno KM „Žalgiris“
Nedas Raupelis203 cmKauno „Žalgiris-2“
Nikas Stuknys194 cmPanevėžio SC
Kevinas Šacas198 cmKauno KM „Žalgiris“
Mantas Juzėnas195 cmKauno KM „Žalgiris“

Vardas PavardėPareigosKlubas
Remigijus BardauskasVyr. trenerisKauno KM „Žalgiris“
Ignas PagalysTrenerisSostinės KM
Mindaugas TamušauskasTrenerisPlungės SRC
Eglė TamošaitienėFiz. rengimo trenerėKauno KM „Žalgiris“
Lukas RaginisFiz. rengimo trenerisSporto studija „InBalance“
Deividas RutkauskasKineziterapeutasEli kineziterapijos studija

Pasiruošimo Europos čempionatui tvarkaraštis:

Birželio 20-30 d. treniruočių stovykla (Anykščiai)
Birželio 29-30 d. kontrolinės rungtynės su U18 Ukraina (Anykščiai)
Liepos 2-10 d. treniruočių stovykla (Kėdainiai)
Liepos 7-9 d. Baltijos taurės turnyras (Kaunas)
Liepos 11-12 d. treniruočių stovykla (Kaunas)
Liepos 13-17 d. tarptautinis turnyras (Ispanija)
Liepos 18-19 d. treniruočių stovykla (Kaunas)
Liepos 20 d. išvykimas į Europos čempionatą

U19 merginų jaunimo krepšinio rinktinė 2023 m.

Dalyvauja U19 pasaulio čempionate

Lietuva – Brazilija 71:45

Lietuva – Italija 84:66

Lietuva – Japonija 78:80

Lietuva – Egiptas 86:64

Lietuva – Ispanija 49:67

Lietuva – Malis 53:56

Lietuva – Čekija 50:76

Vardas PavardėŪgisKlubas
Justė Jocytė188 cmASVEL (Prancūzija)
Rusnė Augustinaitė175 cmMontverde Academy (JAV)
Gerda Raulušaitytė189 cmVilniaus „Kibirkštis”
Ugnė Sirtautaitė188 cmVilniaus „Kibirkštis”
Neda Pliatkutė172 cmKauno „Aistės”-LSMU
Danguolė Pupkevičiūtė172 cmŠiaulių Šiauliai-„Vilmers”
Ugnė Grigaliūnaitė184 cmVilniaus VKM-Kibirkštis-MRU
Gabrielė Sederevičiūtė183 cmVilniaus VKM-Kibirkštis-MRU
Kamilė Žukaitė178 cmPanevėžio Naftėnas-R.Sargūno SG-SC
Viltė Andrunavičiūtė178 cmPanevėžio Naftėnas-R.Sargūno SG-SC
Liveta Novogreckytė170 cmAkmenės r. SC-„Patriots“
Austė Jurevičiūtė173 cmKlaipėdos LCC tarptautinis universitetas

Vardas PavardėPareigosKlubas
Vilius StanišauskasVyr. trenerisLCC tarptautinis universitetas/V. Knašiaus KM
Nedas PacevičiusTrenerisBC „Wolves”
Rima DaunienėTrenerėPanevėžio SC
Gytis KrugelevičiusSkautasLCC tarptautinis universitetas/V. Knašiaus KM
Edvinas GorisFiz. rengimo trenerisSK „GOODLIFE”
Paulina KukauskaitėKineziterapeutėKauno KM „Žalgiris“
Rasa Žemantauskaitė-MatlašaitienėKomandos vadovėKauno KM „Žalgiris“

Pasiruošimo pasaulio čempionatui tvarkaraštis:

Birželio 9-19 d. treniruočių stovykla (Kaunas)
Birželio 20-28 d. treniruočių stovykla (Klaipėda)
Birželio 20-21 d. kontrolinės rungtynės su LTU U18 (Klaipėda)
Birželio 29 – liepos 3 d. tarptautinis turnyras (Ispanija)
Liepos 4-12 d. treniruočių stovykla (Kaunas)
Liepos 9-10 d. kontrolinės rungtynės su LAT U20 (Kaunas)
Liepos 13 d. išvykimas į pasaulio čempionatą

U20 merginų jaunimo krepšinio rinktinė 2023 m.

Dalyvauja U20 Europos čempionate

Lietuva – Vengrija 34:72

Lietuva – Prancūzija 36:83

Lietuva – Suomija 48:79

Lietuva – Serbija 46:86

Lietuva – Lenkija 51:66

Lietuva – Švedija 60:72

Lietuva – Belgija 59:67

Vardas PavardėŪgisKrepšinio/sporto mokykla/centras
Audronė Zdanevičiūtė166 cmKauno „Aistės”-LSMU
Dominyka Gerkytė173 cmVilniaus VKM-Kibirkštis-MRU
Austėja Kasnaravičiūtė173 cmKlaipėdos „Neptūnas”
Urtė Čižauskaitė187 cmKauno „Aistės”-LSMU
Mingailė Urmulevičiūtė190 cmKauno KM „Žalgiris”
Saulė Globytė187 cmKlaipėdos „Neptūnas”
Gintarė Buškevičiūtė176 cmAlytaus SRC
Urtė Ratavičiūtė188 cmVilniaus KM
Eva Pernavaitė167 cmVilniaus KM
Brigita Rimkevičiūtė157 cmŠiaulių KA „Saulė”
Erika Ieva Kraujelis191 cmV. Knašiaus KM
Danguolė Pupkevičiūtė172 cmŠiaulių Šiauliai-„Vilmers”

Vardas PavardėPareigosKlubas
Martynas AirošiusVyr. trenerisKlaipėdos „Neptūnas”
Rūta SavickaitėTrenerėUPBasketball Training Facility, JAV
Andrius BanysTrenerisEvolution Sports, Kataras
Laurynas JuškevičiusFiz. rengimo trenerisKlaipėdos „Neptūnas”
Gabrielė ČeponytėKineziterapeutėKauno „Aistės”-LSMU
Simonas SerapinasKomandos vadovasŠilutės „Šilutė”

Pasiruošimo Europos čempionatui tvarkaraštis:

Birželio 25 – liepos 2 d. treniruočių stovykla (Šilutė)
Liepos 3-5 d. kontrolinės rungtynės su U20 Latvija (Ryga)
Liepos 7-12 d. treniruočių stovykla (Šilutė)
Liepos 13-16 d. kontrolinės rungtynės su U20 Slovėnija (Liublijana)
Liepos 19-25 d. treniruočių stovykla (Klaipėda)
Liepos 26 d. kontrolinės rungtynės su U20 Portugalija (Klaipėda)
Liepos 27 d. atvykimas į Europos čempionatą (Klaipėda)

U20 vaikinų jaunimo krepšinio rinktinė 2023 m.

Dalyvauja U20 Europos čempionate

Lietuva – Kroatija 86:67

Lietuva – Graikija 80:62

Lietuva – Lenkija 73:68

Lietuva – Slovėnija 70:51

Lietuva – Belgija 71:77

Lietuva – Vokietija 58:60

Lietuva – Turkija 66:70

Vardas PavardėŪgisKrepšinio/sporto mokykla/centras
Titas Sargiūnas190 cmKėdainių „Nevėžis-Optibet“
Kajus Kublickas186 cmKauno „Žalgiris-2“
Modestas Babraitis193 cmVilniaus „Rytas-2“
Liutauras Lelevičius201 cmKauno „Žalgiris-2“
Emilis Butkus197 cmUC Irvine (NCAA)
Dominykas Butka198 cmKauno „Žalgiris-2“
Dovydas Butka202 cm Kauno „Žalgiris-2“
Mintautas Mockus201 cmPrienų „Labas Gas“
Domantas Šarauskas200 cmKauno „Žalgiris-2“
Kristupas Keinys202 cmKlaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“
Paulius Murauskas204 cmPanevėžio „7bet-Lietkbalis“
Augustinas Kiudulas203 cmVilniaus „Rytas-2“
Tautvydas Baltrušaitis204 cmKauno r. „Atletas“
Motiejus Krivas214 cmKauno „Žalgiris-2“
Rokas Jocius208 cmLa Salle Explorers (NCAA)
Matas Vokietaitis206 cmKauno „Žalgiris-2“
Emilis Bartninkas202 cmKauno „Žalgiris-2“

Vardas PavardėPareigosKlubas
Vytautas PliaugaVyr. trenerisKauno „Žalgiris-2“
Šarūnas CiparisTrenerisCSU Stiinta Bucuresti
Šarūnas ZablockisTrenerisTornado KM
Artūras SukovasTrenerisKauno „Žalgiris-2“
Domantas TautkusFiz. rengimo trenerisKauno „Žalgiris-2“
Andrius AukštakalnisKineziterapeutasKauno „Žalgiris-2“

Pasiruošimo Europos čempionatui tvarkaraštis:

Birželio 5-21 d. treniruočių stovykla (Birštonas)
Birželio 22-26 d. tarptautinis turnyras (Ispanija)
Birželio 27 – liepos 5 d. treniruočių stovykla (Kaunas)
Birželio 29-30 d. kontrolinės rungtynės (Kaunas)
Liepos 6 d. išvykimas į Europos čempionatą

Lietuvos studentų krepšinio rinktinė 2023 m.

Dalyvauja Pasaulinėje studentų universiadoje

Lietuva – Taivanas 100:70

Lietuva – Kinija 79:67

Lietuva – Brazilija 78:84

Lietuva – Argentina 75:78

Lietuva – Suomija 69:84

Lietuva – Pietų Korėja 99:66

Vardas PavardėŪgisKlubas
Kristupas ŽemaitisVilniaus BC „Wolves”
Marius ValinskasUtenos „Juventus”
Arnas BeručkaVilniaus BC „Wolves”
Karolis GiedraitisŠiaulių „Šiauliai”
Nojus MineikisKlaipėdos „Neptūnas”
Simas Jarumbauskas
Ernestas SederevičiusUtenos „Juventus”
Vitalijus KozysVilniaus BC „Wolves”
Paulius DanusevičiusŠiaulių „Šiauliai”
Tomas Zdanavičius
Dovydas Romančenko
Rimantas Daunys
Robertas Keliačius
Dominykas StenionisKėdainių „Nevėžis”
Grantas VasiliauskasPanevėžio „Lietkabelis”
Danielius Baslyk

Vardas PavardėPareigosKlubas
Aurimas MatulevičiusVyr. trenerisLituanica, JAV
Virgilijus ZakrysTrenerisKlaipėdos V. Knašiaus KM
Marius TamolisTrenerisKlaipėdos LCC tarptautinis universitetas
Šarūnas CiparisTreneris-skautasCSU Stiinta Bucuresti
Mindaugas PlungėFiz. rengimo trenerisSK „Impuls”
Martynas JurgilasFiz. rengimo treneris
Matas ŠimonisKineziterapeutasPanevėžio „Lietkabelis”
Adas JuškevičiusAdministratoriusVilniaus BC „Wolves”

 

 

U16 MERGINŲ JAUNUČIŲ KREPŠINIO RINKTINĖ

Dalyvauja Europos U16 čempionate

Lietuva – Vokietija 55:54

Lietuva – Slovėnija 78:54

Lietuva – Ispanija 49:71

Lietuva – Italija 44:51

Lietuva – Lenkija 68:69

Lietuva – Vokietija 68:73

Lietuva – Danija 64:49

Vardas, pavardėKlubas
Sintija AUKŠTIKALNYTĖBiržų sporto centras
Victorija MATULEVICIUSChicago „Lituanica“
Karina BUDAJEVAKlaipėdos V. Knašiaus krepšinio mokykla
Karolina DRAKŠAITĖKlaipėdos V. Knašiaus krepšinio mokykla
Justė MOCKEVIČIŪTĖKlaipėdos V. Knašiaus krepšinio mokykla
Austėja RAUCKYTĖPanevėžio SC /R. Sargūno sporto gimnazija
Goda JUSYTĖPanevėžio sporto centras
Viltė KAČERAUSKAITĖPotomac Valley Thunder/ McLean High school
Danielė PAUNKSNYTĖVilniaus krepšinio mokykla
Austeja BABRAITISVilniaus krepšinio mokykla
Rusnė UTKAITĖVilniaus krepšinio mokykla
Akvilė BABRAITYTĖVilniaus krepšinio mokykla

Vardas, pavardėPareigosKlubas
Gitautas KievinasVyr. treneris„Kibirkštis MRU” Vilnius
Radvilė AutukaitėTrenerio asistentėJAV
Ilona RimšienėTrenerio asistentėPanevėžio SC
Mindaugas PlungėFiz. reng. treneris„Impuls” Vilnius
Indrė VenskevičiūtėKineziterapeutė„Kibirkštis MRU” Vilnius
Aurimas MatulevičiusKomandos vadovasJAV

U16 VAIKINŲ JAUNUČIŲ KREPŠINIO RINKTINĖ

Dalyvauja Europos U16 čempionate

Lietuva – Prancūzija 73:41

Lietuva – Nyderlandai 80:73

Lietuva – Izraelis 98:69

Lietuva – Danija 97:48

Lietuva – Turkija 79:68

Lietuva – Graikija 77:61

Lietuva – Ispanija 77:68

Vardas, pavardėŪgis (cm)Klubas
PAULIUS NARVILAS198KLAIPĖDOS V. KNAŠIAUS MOKYKLA
KEVINAS ŠACAS195ŽALGIRIO KREPŠINIO AKADEMIJA
MATAS BUTELIAUSKAS197SOSTINĖS KREPŠINIO MOKYKLA
NEDAS RAUPELIS203SOSTINĖS KREPŠINIO MOKYKLA
KRISTUPAS SMIRNOV193VILNIAUS KREPŠINIO MOKYKLA
ROKAS KREIŠMONTAS192PLUNGĖS SRC
DOVYDAS BUIKA194SOSTINĖS KREPŠINIO MOKYKLA
MANTAS LAURENIČIKAS190KAUNO KM PERKŪNAS
KASPARAS JAKUČIONIS192BARCELONA
STEPONAS ŽILAKAUSKAS182SOSTINĖS KREPŠINIO MOKYKLA
NOJUS INDRUŠAITIS192JAV
MANTAS JUZĖNAS195ŽALGIRIO KREPŠINIO AKADEMIJA

Vardas, pavardėPareigosKlubas
Tomas PurlysVyr. treneris„Sostinės KM” Vilnius
Eugenijus TimofejevasTrenerisPlunges SRC
Rokas KondratavičiusTrenerio asistentas„Zalgiris 2” Kaunas
Šarūnas CiparisSkautas„Ukmerges Opilmpas”
Austėja MiniotaiteKineziterapeutė„Nevėžis” Kėdainiai
Eglė TamošaitienėFiz. reng. trenerėKM „Zalgiris” Kaunas
Aistė PaškevičiūtėKineziterapeutė

U17 VAIKINŲ JAUNIŲ KREPŠINIO RINKTINĖ

Dalyvauja Pasaulio U17 čempionate

Lietuva – Ispanija 71:68

Lietuva – Dominikos Respublika 108:60

Lietuva – Japonija 73:63

Lietuva – Naujoji Zelandija 61:48

Lietuva – Lenkija 73:44

Lietuva – JAV 62:89

Lietuva – Prancūzija 58:66

Nr.Vardas, pavardėŪgisKrepšinio/sporto mokykla/centrasMarškinėlių numeris
1Petras PADEGIMAS201 cmKauno KM „Žalgiris“12
2Justas STONKUS192 cmPlungės SRC8
3Aleksas BIELIAUSKAS205 cmKauno KM „Žalgiris“23
4Kristupas KEPEŽINSKAS177 cmKauno KM „Žalgiris“1
5Nikas STUKNYS194 cmPanevėžio SC9
6Ernestas MATULEVIČ198 cmSostinės KM36
7Deividas ŽUKAUSKAS190 cmŠiaulių KA „Saulė“45
8Nojus KULIEŠA185 cmSostinės KM24
9Mantas KOČANAS207 cmKauno KM „Žalgiris“17
10Vytautas ŽYGAS (K)196 cmKauno KM „Žalgiris“3
11Augustas NAVICKAS190 cmKauno KM „Žalgiris“11
12Danas KAZAKEVIČIUS200 cmBambergo „Brose Baskets” (Vokietija)10

Vardas, pavardėPareigosKlubas
Remigijus BardauskasVyr. trenerisKM „Žalgiris” Kaunas
Ignas PagalysTrenerio asistentas„Sostines KM’ Vilnius
Mindaugas TamušauskasTrenerio asistentasPlunges SRC
Lukas DzimidasFiz. reng. Treneris„Labas Gas” Prienai
Austėja MiniotaitėKineziterapeutė„Nevėžis” Kėdainiai
Karolis ČyžiusKomandos vadovas„Sostinės KM” Vilnius

U18 MERGINŲ JAUNIŲ KREPŠINIO RINKTINĖ

Dalyvauja Europos U18 čempionate

Lietuva – Suomija 61:70

Lietuva – Švedija 69:36

Lietuva – Vengrija 72:56

Lietuva – Bosnija ir Hercegovina 84:40

Lietuva – Čekija 87:81

Lietuva – Vokietija 64:52

Lietuva – Ispanija 78:75

Nr.Vardas, pavardėŪgis (cm)Krepšinio/sporto mokykla/centras
1Neda PLIATKUTĖ171Kauno Aistės-LSMU
2Viltė ANDRUNAVIČIŪTĖ177Panevėžio SC
3Justė Veronika JOCYTĖ188France „Asvel”
4Vivien Danguolė PUPKEVIČIŪTĖ172KK „Šiauliai”
5Gabrielė SEDEREVIČIŪTĖ184Kibirkštis-VKM
6Gerda RAULUŠAITYTĖ187Alytaus SRC
7Ugnė SIRTAUTAITĖ188Kibirkštis-MRU
8Austė JUREVIČIŪTĖ173V. Knašiaus KM
9Eva PERNAVAITĖ168Utenos DSC
10Erika Ieva KRAUJELIS191V. Knašiaus KM
11Rusnė AUGUSTINAITĖ181USA Montverde Academy
12Brigita RIMKEVIČIŪTĖ182Šiaulių KA ” Saulė”

Vardas, pavardėPareigosKlubas
Vilius StanišauskasVyr. trenerisLCC” Klaipėda
Gytis KrugelevičiusTrenerio asistentas„V. Knasiaus KM” Klaipeda
Rima DaunienėTrenerio asistentėPanevėžio SC
Nedas PocevičiusSkautas„Juventus” Utena
Edvinas GorisFiz. reng. treneris„Kibirkštis VKM” Vilnius
Saulė UrbonėKineziterapeutė„Vitalonga klinika” Kaunas
Rasa ŽemantauskaitėKomandos vadovėKM „Žalgiris” Kaunas

U18 VAIKINŲ JAUNIŲ KREPŠINIO RINKTINĖ

Dalyvauja Europos U18 čempionate

Lietuva – Juodkalnija 75:56

Lietuva – Italija 79:61

Lietuva – Kroatija 83:54

Lietuva – Čekija 88:57

Lietuva – Turkija 61:64

Lietuva – Prancūzija 60:80

Lietuva – Izraelis 89:64

Nr.Vardas, pavardėKrepšinio/sporto mokykla/centras
1Modestas BabraitisVilniaus KM/Perlas NKL
2Emilis BartninkasKauno KM ,,Žalgiris”/,,Žalgiris” NKL
3Rokas JocysPalanga NKL
4Kristupas KeinysKlaipėdos V. Knašiaus KM/„Neptūnas” NKL
5Laurynas KlimasVilniaus KM/„Rytas” RKL
6Motiejus KrivasKauno KM ,,Žalgiris”/„Žalgiris” NKL
7Kajus KublickasKauno KM ,,Žalgiris”/„Žalgiris” NKL
8Kajus LeliukasŠiaulių KA ,,Saulė”/Akmenė RKL/„Šiauliai” LKL
9Paulius MurauskasKėdainiai LKL
10Arūnas RimkusKauno KM ,,Žalgiris”/Joniškis NKL/Raseiniai RKL
11Domantas ŠarauskasŠiaulių KA ,,Saulė”/„Žalgiris” RKL
12Matas VokietaitisKauno „Žalgiris-3″

Vardas, pavardėPareigosKlubas
Karolis AbramavičiusVyr. trenerisKM „Žalgiris” Kaunas
Donatas MikulevičiusTrenerio asistentasKM „Tornado” Kaunas
Karolis LendzevičiusTrenerio asistentasRaseinių KKSC
Marius LeonavičiusSkautasPrienų KKSC
Aurimas BikulčisFiz. reng. treneris„Sūduva” Marijampolė
Gintarė KatkutėKineziterapeutė„Žalgiris 2” Kaunas

U20 MERGINŲ JAUNIŲ KREPŠINIO RINKTINĖ

Dalyvauja Europos U20 čempionate

Lietuva – Ispanija 40:80

Lietuva – Lenkija 34:66

Lietuva – Bulgarija 72:52

Lietuva – Serbija 41:71

Lietuva – Nyderlandai 59:56

Lietuva – Suomija 65:79

Lietuva – Švedija 44:71

Eil. nr.Vardas, pavardėŪgisKlubas
1Audronė Zdanevičiūtė166 cmKibirkštis MRU
2Amalija Pašajevaitė173 cmKibirkštis VKM
3Gedvilė Savostaitė180 cmAistės LSMU
4Urtė Čižauskaitė187 cm
5Justina Oficerovaitė186 cmŠiaulių Vilmers
6Mingailė Urmulevičiūtė190 cmUniversity of North Carolina Wilmington
7Elzė Motekaitytė184 cmVirginia Commonwealth University
8Klaudija Janionytė169 cmŠiaulių Vilmers
9Gerda Tamoševičiūtė168 cmŽalgirio KM
10Agnesė Garčinskaitė182 cmAistės LSMU
11Justina Leskauskaitė178 cm
12Sintija Aukštikalnytė175 cm

Vardas, pavardėPareigosKlubas
Jurgita Štreimikytė-VirbickienėVyr. trenerė„Kibirkštis VKM” Vilnius
Lina BrazdeikytėTrenerės asistentėKM „Žalgiris” Kaunas
Martynas GailiūnasSkautasKM „Perkunas” Kaunas
Andrius BirulinasFiz. reng. treneris„VS Fitness” Vilnius
Aistė PaškevičiūtėKineziterapeutė„Gym Plius” Vilnius

U20 VAIKINŲ JAUNIŲ KREPŠINIO RINKTINĖ

Dalyvauja Europos U20 čempionate

Lietuva – Ispanija 65:75

Lietuva – Ukraina 69:71

Lietuva – Čekija 108:66

Lietuva – Vokietija 75:70

Lietuva – Prancūzija 89:79

Lietuva – Juodkalnija 67:63

Lietuva – Ispanija 61:69

Vardas, pavardėKlubas
Augustas MarčiulionisSaint Mary’s (JAV)
Jokūbas RubinasPerlas NKL
Dominykas StenionisŽalgiris NKL
Mantas RubštavičiusŽalgiris NKL
Hubertas PivoriusNorth Kentucky (JAV)
Edgaras PreibysKretinga NKL
Augustinas KiudulasPerlas NKL
Tadas BudrysPalanga NKL
Dovydas ButkaŽalgiris NKL
Martynas TamulevičiusJoniškis NKL
Nedas MontvilaŽalgiris NKL
Ugnius JaruševičiusKM Žalgiris

Vardas, pavardėPareigosKlubas
Mindaugas NoreikaVyr. treneris„Sostinės KM” Vilnius
Saulius KuzminskasTrenerio asistentas„Perlas Energija” Vilnius
Simas JuraitisSkautas„Lietkabelis” Panevėžys
Ugnius SavickasFiz. reng. treneris„Perlas Energija” Vilnius
Justė BalevičiūtėKineziterapeutė„Aistės LSMU” Kaunas

U15 MERGINŲ JAUNUČIŲ KREPŠINIO RINKTINĖ

Vardas, pavardėKrepšinio mokykla/ klubasPirmasis treneris
Raminta OkockytėKauno krepšinio mokykla „Žalgiris“Birutė Jankauskienė
Sintija AukštikalnytėBiržų sporto centrasNijolė Kregždienė
Victorija MatuleviciusChicago „Lituanica“Aurimas Matulevicius
Saulė PauplytėVilniaus krepšinio mokyklaJūratė Cicėnienė
Laura FilonenkaitėVilniaus krepšinio mokyklaJūratė Cicėnienė
Goda JusytėPanevėžio sporto centrasRima Daunienė
Austėja RauckytėPanevėžio sporto centrasIlona Rimšienė
Dangė MačernytėAlytaus SRCEgidija Paužuolienė
Viltautė AdomaitytėVilniaus krepšinio mokyklaŽivilė Mikalauskaitė
Austeja BabraitisKauno krepšinio mokykla „Žalgiris“Birutė Jankauskienė
Karina BudajevaKlaipėdos V. Knašiaus krepšinio mokyklaDiana Anužienė
Saulė BielskutėKauno krepšinio mokykla „Žalgiris“Andrius Vaicekauskas
Vyr. trenerėEgidija Paužuolienė
TrenerėLina Brazdeikytė

U16 MERGINŲ JAUNUČIŲ KREPŠINIO RINKTINĖ 

Vardas, pavardėKrepšinio mokykla/ klubasPirmasis treneris
Austeja BabraitisKauno krepšinio mokykla „Žalgiris“Birutė Jankauskienė
Miglė KisarauskaitėKauno krepšinio mokykla „Žalgiris“Lina Dambrauskaitė
Gintarė BuškevičiūtėVilniaus Kibirkštis-VKM / Alytaus SRCEgidija Paužuolienė
Karina BudajevaKlaipėdos V. Knašiaus krepšinio mokyklaDiana Anužienė
Erika BudajevaKlaipėdos V. Knašiaus krepšinio mokyklaDiana Anužienė
Eva PernavaitėVilniaus krepšinio mokykla / Kibirkštis-VKMEglė Žygelytė
Brigita RImkevičiūtėŠiaulių krepšinio akademija „Saulė“Jūratė Bertulienė
Urtė RatavičiūtėVilniaus krepšinio mokyklaIna Revinskienė
Victorija MatuleviciusChicago „Lituanica“Aurimas Matulevicius
Gabija StrolytėVilniaus krepšinio mokyklaAlvydas Puzelis
Sintija AukštikalnytėBiržų sporto centrasNijolė Kregždienė
Viltautė AdomaitytėVilniaus krepšinio mokyklaŽivilė Mikalauskaitė
Vyr. trenerisRokas Kondratavičius
TrenerisMartynas Gailiūnas
TrenerėMilda Sauliūtė

U18 MERGINŲ JAUNIŲ KREPŠINIO RINKTINĖ 

Vardas, pavardėKrepšinio mokykla/ klubasPirmasis treneris
Rusnė AugustinaitėMontverde AcademyJūratė Bertulienė
Viltė AndrunavičiūtėPanevėžio sporto centrasJolanta Četkauskienė
Rusnė BūgaitėKlaipėdos V. Knašiaus krepšinio mokyklaDiana Anužienė
Ugnė GrinkevičiūtėKlaipėdos V. Knašiaus krepšinio mokyklaRamunė Kumpienė
Justė JocytėLyon AsvelDaiva Mažionienė
Gabrielė SederevičiūtėMarijampolės sporto centrasStasys Žaliabarštis
Gerda RaulušaitytėVilniaus Kibirkštis-VKM / Alytaus SRCRytis Amšiejus
Ugnė SirtautaitėKauno krepšinio mokykla „Žalgiris“Birutė Jankauskienė
Neda PliatkutėKauno krepšinio mokykla „Žalgiris“Sandra Čižauskienė
Ema JanuškevičiūtėPanevėžio Raimundo Sargūno sporto gimnazijaNijolė Vadapalienė
Amalija PašajevaitėAlytaus SRCEgidija Paužuolienė
Dominyka GerkytėKlaipėdos V. Knašiaus krepšinio mokyklaRamunė Kumpienė
Vyr. trenerisVilius Stanišauskas
TrenerisSimas Juraitis
TrenerisGytis Krugelevičius

U15 VAIKINŲ JAUNUČIŲ KREPŠINIO RINKTINĖ

Vardas, pavardėKrepšinio mokykla/ klubasPirmasis treneris
Paulius NarvilasKlaipėdos V. Knašiaus krepšinio mokyklaMarius Tamolis
Steponas ŽilakauskisSostinės krepšinio mokyklaKarolis Čyžius
Mantas GezevičiusJonavos KKSCTomas Kepežinskas
Nojus KiselevičiusKauno krepšinio mokykla „Žalgiris“Tomas Bakanauskas
Augustinas BuivydasVilniaus krepšinio mokyklaErikas Kučiauskas
Nedas RaupelisSostinės krepšinio mokyklaTomas Purlys
Gabrielius JokubauskasVilniaus krepšinio mokyklaOnutė Dindaitė- Mukienė
Kristupas SmirnovKlaipėdos krepšinio mokyklaMindaugas Bugys
Dovydas BuikaSostinės krepšinio mokyklaTomas Purlys
Rojus MančasKlaipėdos krepšinio mokyklaAndrius Majauskis
Martynas KancevičiusLazdijų sporto centrasRičardas Čepononis
Benas GudonisKauno krepšinio mokykla „Žalgiris“Dalius Lubys
Rokas KreišmontasPlungės sporto ir rekreacijos centrasEugenijus Timofejevas
Kristupas GrybasKlaipėdos V. Knašiaus krepšinio mokyklaMindaugas Bugys
Armandas BancevičiusKauno krepšinio mokykla „Tornado“Donatas Mikulevičius
Mantas JuzėnasKauno krepšinio mokykla „Žalgiris“Arūnas Visockas
Kasparas JakučionisSostinės krepšinio mokyklaArvydas Menkevičius
Juozas VirkutisGargždų sporto centrasRimantas Mikalauskas
Matas ButeliauskasSostinės krepšinio mokykla Tomas Purlys
Aurimas BosakasSostinės krepšinio mokyklaTomas Purlys
Dominykas ZakalskisPlungės sporto ir rekreacijos centrasEugenijus Timofejevas
Gantas KrižanauskasSostinės krepšinio mokyklaVytautas Zapalskis
Džiugas RemeikisKlaipėdos V. Knašiaus krepšinio mokyklaMindaugas Bugys
Paulius KulikauskasGargždų sporto centrasRimantas Mikalauskas
TrenerisTomas Purlys
TrenerisTomas Bakanauskas

U16 VAIKINŲ JAUNUČIŲ KREPŠINIO RINKTINĖ

Vardas, pavardėKrepšinio mokykla/ klubasPirmasis treneris
Justas ŽiubrysPalangos SCRegimantas Juška
Danas KazakevičiusSostinės krepšinio mokyklaVytautas Zapalskis
Deividas ŽukauskasŠiaulių KA „Saulė“Marius Krapikas
Vytautas ŽygasKauno krepšinio mokykla „Žalgiris“Remigijus Bardauskas
Kristupas KepežinskasKauno krepšinio mokykla „Žalgiris“Remigijus Bardauskas
Nojus KuliešaSostinės krepšinio mokyklaRenatas Kurilionokas
Justas StonkusPlungės SRCGenadijus Glikmanas
Ernestas MatulevičSostinės krepšinio mokyklaTomas Urbelionis
Petras PadegimasKauno krepšinio mokykla „Žalgiris“Arūnas Visockas
Mantas KočanasKauno krepšinio mokykla „Žalgiris“Remigijus Bardauskas
Robertas VeličkoVilniaus krepšinio mokyklaEdvinas Justa
Kristupas LeščiauskasKlaipėdos V. Knašiaus krepšinio mokyklaAivaras Preikšaitis
Vyr. trenerisRemigijus Bardauskas
TrenerisKarolis  Čyžius
TrenerisIgnas Pagalys

U18 VAIKINŲ JAUNIŲ KREPŠINIO RINKTINĖ

Vardas, pavardėKrepšinio mokykla/ klubasPirmasis treneris
Mintautas MockusKlaipėdos V. Knašiaus krepšinio mokyklaMindaugas Mockus
Emilis ButkusInternational Basketball Academy MunichTomas Purlys
Kasparas SideravičiusSostinės krepšinio mokyklaMindaugas Noreika
Augustinas KiudulasSostinės krepšinio mokyklaAlgirdas Budėnas
Gytis ValickasSostinės krepšinio mokyklaMindaugas Noreika
Dovydas ButkaKauno „Žalgiris“Žydrūnas Valuckis
Dominykas ButkaKauno „Žalgiris“Žydrūnas Valuckis
Gabrielius MažeikaKlaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“Aivaras Preikšaitis
Ugnius JaruševičiusKauno „Žalgiris“Mindaugas Jaruševičius
Radvilas KneižysKlaipėdos V. Knašiaus krepšinio mokyklaJustas Bražas
Tautvydas BaltrušaitisVilniaus „Rytas“Rokas Tumpa
Domas KauzonasSostinės krepšinio mokyklaMindaugas Noreika
Vyr. trenerisŽydrūnas Urbonas
TrenerisMindaugas Noreika
TrenerisŠarūnas Ciparis

U19 VAIKINŲ JAUNIMO KREPŠINIO RINKTINĖ

Vardas, pavardėKrepšinio mokykla/ klubasPirmasis treneris
Dominykas StenionisKauno „Žalgiris-2“Saulius Marčiukaitis
Mantas RubštavičiusKauno „Žalgiris“Viktoras Apinys
Ąžuolas TubelisUniversity of ArizonaVytenis Tupčiauskas
Edgaras PreibysMažeikių „Ereliai“Vladas Šulcas
Augustas MarčiulionisVilniaus „Rytas“Rolandas Penikas
Liutauras LelevičiusKauno „Žalgiris“Rolandas Rakutis
Hubertas PivoriusChristopher Columbus High SchoolTomas Purlys
Radvilas KneižysKauno „Žalgiris-2“Justas Bražas
Rokas JociusVilniaus „Perlas-Energija“Julius Pranevičius
Jokūbas RubinasVilniaus „Rytas“Renata Martinkienė
Titas SargiūnasKauno krepšinio mokykla „Žalgiris“Rolandas Rakutis
Motiejus KrivasKauno „Žalgiris-3“Sigitas Polekas
Vyr. trenerisGediminas Petrauskas
TrenerisVirginijus Sirvydis
TrenerisVaidas Pauliukėnas
TrenerisDonatas Velička

instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share
Skip to content