Jaunimo rinktinės

jaunimo rinktinės

Dalyvauja Europos U16 čempionate

Lietuva – Vokietija 55:54

Lietuva – Slovėnija 78:54

Lietuva – Ispanija 49:71

Lietuva – Italija 44:51

Lietuva – Lenkija 68:69

Lietuva – Vokietija 68:73

Lietuva – Danija 64:49

Vardas, pavardėKlubas
Sintija AUKŠTIKALNYTĖBiržų sporto centras
Victorija MATULEVICIUSChicago „Lituanica“
Karina BUDAJEVAKlaipėdos V. Knašiaus krepšinio mokykla
Karolina DRAKŠAITĖKlaipėdos V. Knašiaus krepšinio mokykla
Justė MOCKEVIČIŪTĖKlaipėdos V. Knašiaus krepšinio mokykla
Austėja RAUCKYTĖPanevėžio SC /R. Sargūno sporto gimnazija
Goda JUSYTĖPanevėžio sporto centras
Viltė KAČERAUSKAITĖPotomac Valley Thunder/ McLean High school
Danielė PAUNKSNYTĖVilniaus krepšinio mokykla
Austeja BABRAITISVilniaus krepšinio mokykla
Rusnė UTKAITĖVilniaus krepšinio mokykla
Akvilė BABRAITYTĖVilniaus krepšinio mokykla

Vardas, pavardėPareigosKlubas
Gitautas KievinasVyr. treneris„Kibirkštis MRU“ Vilnius
Radvilė AutukaitėTrenerio asistentėJAV
Ilona RimšienėTrenerio asistentėPanevėžio SC
Mindaugas PlungėFiz. reng. treneris„Impuls“ Vilnius
Indrė VenskevičiūtėKineziterapeutė„Kibirkštis MRU“ Vilnius
Aurimas MatulevičiusKomandos vadovasJAV

DataVeiklaVieta
2022.07.14-21Treniruočių stovykla Druskininkai
2022.07.23-31Treniruočių stovykla Birštonas
2022.08.02Kontrolinės rungtynės su U15 FINVilnius
2022.08.03-04Treniruočių stovykla Vilnius
2022.08.05-08Baltijos taurėEstija
2022.08.10-13Treniruočių stovykla Vilnius
2022.08.15-16Kontrolinės rungtynės su U16 DENVilnius
2022.08.19-27Europos čempionatasPortugalija

Dalyvauja Europos U16 čempionate

Lietuva – Prancūzija 73:41

Lietuva – Nyderlandai 80:73

Lietuva – Izraelis 98:69

Lietuva – Danija 97:48

Lietuva – Turkija 79:68

Lietuva – Graikija 77:61

Lietuva – Ispanija 77:68

Vardas, pavardėŪgis (cm)Klubas 
PAULIUS NARVILAS198KLAIPĖDOS V. KNAŠIAUS MOKYKLA
KEVINAS ŠACAS195ŽALGIRIO KREPŠINIO AKADEMIJA
MATAS BUTELIAUSKAS197SOSTINĖS KREPŠINIO MOKYKLA
NEDAS RAUPELIS203SOSTINĖS KREPŠINIO MOKYKLA
KRISTUPAS SMIRNOV193VILNIAUS KREPŠINIO MOKYKLA
ROKAS KREIŠMONTAS192PLUNGĖS SRC
DOVYDAS BUIKA194SOSTINĖS KREPŠINIO MOKYKLA
MANTAS LAURENIČIKAS190KAUNO KM PERKŪNAS
KASPARAS JAKUČIONIS192BARCELONA
STEPONAS ŽILAKAUSKAS182SOSTINĖS KREPŠINIO MOKYKLA
NOJUS INDRUŠAITIS192JAV
MANTAS JUZĖNAS195ŽALGIRIO KREPŠINIO AKADEMIJA

Vardas, pavardėPareigosKlubas
Tomas PurlysVyr. treneris„Sostinės KM“ Vilnius
Eugenijus TimofejevasTrenerisPlunges SRC
Rokas KondratavičiusTrenerio asistentas„Zalgiris 2“ Kaunas
Šarūnas CiparisSkautas„Ukmerges Opilmpas“
Austėja MiniotaiteKineziterapeutė„Nevėžis“ Kėdainiai
Eglė TamošaitienėFiz. reng. trenerėKM „Zalgiris“ Kaunas
Aistė PaškevičiūtėKineziterapeutė

DataVeiklaVieta
2022.07.08-16Treniruočių stovyklaAnykščiai
2022.07.18-22Treniruočių stovyklaKaunas
2022.07.23-31EYOF Olimpinis festivalisSlovakija
2022.08.02-05Baltijos taurėEstija
2022.08.06-10Treniruočių stovyklaVilnius
2022.08.12-20Europos čempionatasŠiaurės Makedonija

Dalyvauja Pasaulio U17 čempionate

Lietuva – Ispanija 71:68

Lietuva – Dominikos Respublika 108:60

Lietuva – Japonija 73:63

Lietuva – Naujoji Zelandija 61:48

Lietuva – Lenkija 73:44

Lietuva – JAV 62:89

Lietuva – Prancūzija 58:66

Nr.Vardas, pavardėŪgisKrepšinio/sporto mokykla/centrasMarškinėlių numeris
1Petras PADEGIMAS201 cmKauno KM „Žalgiris“12
2Justas STONKUS192 cmPlungės SRC8
3Aleksas BIELIAUSKAS205 cmKauno KM „Žalgiris“23
4Kristupas KEPEŽINSKAS177 cmKauno KM „Žalgiris“1
5Nikas STUKNYS194 cmPanevėžio SC9
6Ernestas MATULEVIČ198 cmSostinės KM36
7Deividas ŽUKAUSKAS190 cmŠiaulių KA „Saulė“45
8Nojus KULIEŠA185 cmSostinės KM24
9Mantas KOČANAS207 cmKauno KM „Žalgiris“17
10Vytautas ŽYGAS (K)196 cmKauno KM „Žalgiris“3
11Augustas NAVICKAS190 cmKauno KM „Žalgiris“11
12Danas KAZAKEVIČIUS200 cmBambergo „Brose Baskets“ (Vokietija)10

Vardas, pavardėPareigosKlubas
Remigijus BardauskasVyr. trenerisKM „Žalgiris“ Kaunas
Ignas PagalysTrenerio asistentas„Sostines KM’ Vilnius
Mindaugas TamušauskasTrenerio asistentasPlunges SRC
Lukas DzimidasFiz. reng. Treneris„Labas Gas“ Prienai
Austėja MiniotaitėKineziterapeutė„Nevėžis“ Kėdainiai
Karolis ČyžiusKomandos vadovas„Sostinės KM“ Vilnius

DataVeiklaVieta
2022.05.30-06.05Treniruočių stovyklaDruskininkai
2022.06.07-16Treniruočių stovyklaKėdainiai
2022.06.17-19Kontrolinės rungtynės su U17 POLLenkija
2022.06.20-25Treniruočių stovyklaKaunas
2022.06.26-30Tarptautinis turnyras (ESP, USA, LTU)Ispanija
2022.07.02-10Pasaulio čempionatasIspanija

Dalyvauja Europos U18 čempionate

Lietuva – Suomija 61:70

Lietuva – Švedija 69:36

Lietuva – Vengrija 72:56

Lietuva – Bosnija ir Hercegovina 84:40

Lietuva – Čekija 87:81

Lietuva – Vokietija 64:52

Lietuva – Ispanija 78:75

Nr.Vardas, pavardėŪgis (cm)Krepšinio/sporto mokykla/centras
1Neda PLIATKUTĖ171Kauno Aistės-LSMU
2Viltė ANDRUNAVIČIŪTĖ177Panevėžio SC
3Justė Veronika JOCYTĖ188France „Asvel“
4Vivien Danguolė PUPKEVIČIŪTĖ172KK „Šiauliai“
5Gabrielė SEDEREVIČIŪTĖ184Kibirkštis-VKM
6Gerda RAULUŠAITYTĖ187Alytaus SRC
7Ugnė SIRTAUTAITĖ188Kibirkštis-MRU
8Austė JUREVIČIŪTĖ173V. Knašiaus KM
9Eva PERNAVAITĖ168Utenos DSC
10Erika Ieva KRAUJELIS191V. Knašiaus KM
11Rusnė AUGUSTINAITĖ181USA Montverde Academy
12Brigita RIMKEVIČIŪTĖ182Šiaulių KA “ Saulė“

Vardas, pavardėPareigosKlubas
Vilius StanišauskasVyr. trenerisLCC“ Klaipėda
Gytis KrugelevičiusTrenerio asistentas„V. Knasiaus KM“ Klaipeda
Rima DaunienėTrenerio asistentėPanevėžio SC
Nedas PocevičiusSkautas„Juventus“ Utena
Edvinas GorisFiz. reng. treneris„Kibirkštis VKM“ Vilnius
Saulė UrbonėKineziterapeutė„Vitalonga klinika“ Kaunas
Rasa ŽemantauskaitėKomandos vadovėKM „Žalgiris“ Kaunas

DataVeiklaVieta
2022.07.04-10Treniruočių stovyklaDruskininkai
2022.07.12-20Treniruočių stovyklaKlaipėda
2022.07.21-25Tarptautinis turnyrasPrancūzija
2022.07.28-31Baltijos taurėLatvija
2022.08.01-03Treniruočių stovyklaKaunas
2022.08.06-14Europos čempionatasGraikija

Dalyvauja Europos U18 čempionate

Lietuva – Juodkalnija 75:56

Lietuva – Italija 79:61

Lietuva – Kroatija 83:54

Lietuva – Čekija 88:57

Lietuva – Turkija 61:64

Lietuva – Prancūzija 60:80

Lietuva – Izraelis 89:64

Nr.Vardas, pavardėKrepšinio/sporto mokykla/centras
1Modestas BabraitisVilniaus KM/Perlas NKL
2Emilis BartninkasKauno KM ,,Žalgiris“/,,Žalgiris“ NKL
3Rokas JocysPalanga NKL
4Kristupas KeinysKlaipėdos V. Knašiaus KM/„Neptūnas“ NKL
5Laurynas KlimasVilniaus KM/„Rytas“ RKL
6Motiejus KrivasKauno KM ,,Žalgiris“/„Žalgiris“ NKL
7Kajus KublickasKauno KM ,,Žalgiris“/„Žalgiris“ NKL
8Kajus LeliukasŠiaulių KA ,,Saulė“/Akmenė RKL/„Šiauliai“ LKL
9Paulius MurauskasKėdainiai LKL
10Arūnas RimkusKauno KM ,,Žalgiris“/Joniškis NKL/Raseiniai RKL
11Domantas ŠarauskasŠiaulių KA ,,Saulė“/„Žalgiris“ RKL
12Matas VokietaitisKauno „Žalgiris-3″

Vardas, pavardėPareigosKlubas
Karolis AbramavičiusVyr. trenerisKM „Žalgiris“ Kaunas
Donatas MikulevičiusTrenerio asistentasKM „Tornado“ Kaunas
Karolis LendzevičiusTrenerio asistentasRaseinių KKSC
Marius LeonavičiusSkautasPrienų KKSC
Aurimas BikulčisFiz. reng. treneris„Sūduva“ Marijampolė
Gintarė KatkutėKineziterapeutė„Žalgiris 2“ Kaunas

DataVeiklaVieta
2022.06.27-07.03Treniruočių stovyklaAnykščiai
2022.07.04-06Treniruočių stovyklaKaunas
2022.07.07-11Tarptautinis turnyrasPrancūzija
2022.07.12-20Treniruočių stovyklaKaunas
2022.07.21-24Baltijos taurėLatvija
2022.07.25-28Treniruočių stovyklaKaunas
2022.07.30-08.07Europos čempionatasTurkija

Dalyvauja Europos U20 čempionate

Lietuva – Ispanija 40:80

Lietuva – Lenkija 34:66

Lietuva – Bulgarija 72:52

Lietuva – Serbija 41:71

Lietuva – Nyderlandai 59:56

Lietuva – Suomija 65:79

Lietuva – Švedija 44:71

Eil. nr.Vardas, pavardėŪgisKlubas
1Audronė Zdanevičiūtė166 cmKibirkštis MRU
2Amalija Pašajevaitė173 cmKibirkštis VKM
3Gedvilė Savostaitė180 cmAistės LSMU
4Urtė Čižauskaitė187 cm
5Justina Oficerovaitė186 cmŠiaulių Vilmers
6Mingailė Urmulevičiūtė190 cmUniversity of North Carolina Wilmington
7Elzė Motekaitytė184 cmVirginia Commonwealth University
8Klaudija Janionytė169 cmŠiaulių Vilmers
9Gerda Tamoševičiūtė168 cmŽalgirio KM
10Agnesė Garčinskaitė182 cmAistės LSMU
11Justina Leskauskaitė178 cm
12Sintija Aukštikalnytė175 cm

Vardas, pavardėPareigosKlubas
Jurgita Štreimikytė-VirbickienėVyr. trenerė„Kibirkštis VKM“ Vilnius
Lina BrazdeikytėTrenerės asistentėKM „Žalgiris“ Kaunas
Martynas GailiūnasSkautasKM „Perkunas“ Kaunas
Andrius BirulinasFiz. reng. treneris„VS Fitness“ Vilnius
Aistė PaškevičiūtėKineziterapeutė„Gym Plius“ Vilnius

DataVeiklaVieta
2022.06.04-09Treniruočių stovyklaDruskininkai
2022.06.11-15Treniruočių stovyklaBirštonas
2022.06.16-18Kontrolinės rungtynės su U20 LATLatvija
2022.06.20-24Treniruočių stovyklaKėdainiai
2022.06.25-07.01Tarptautinis turnyrasPortugalija
2022.07.03-05Treniruočių stovyklaVilnius
2022.07.08-16Europos čempionatasVengrija

Dalyvauja Europos U20 čempionate

Lietuva – Ispanija 65:75

Lietuva – Ukraina 69:71

Lietuva – Čekija 108:66

Lietuva – Vokietija 75:70

Lietuva – Prancūzija 89:79

Lietuva – Juodkalnija 67:63

Lietuva – Ispanija 61:69

Vardas, pavardėKlubas
Augustas MarčiulionisSaint Mary’s (JAV)
Jokūbas RubinasPerlas NKL
Dominykas StenionisŽalgiris NKL
Mantas RubštavičiusŽalgiris NKL
Hubertas PivoriusNorth Kentucky (JAV)
Edgaras PreibysKretinga NKL
Augustinas KiudulasPerlas NKL
Tadas BudrysPalanga NKL
Dovydas ButkaŽalgiris NKL
Martynas TamulevičiusJoniškis NKL
Nedas MontvilaŽalgiris NKL
Ugnius JaruševičiusKM Žalgiris

Vardas, pavardėPareigosKlubas
Mindaugas NoreikaVyr. treneris„Sostinės KM“ Vilnius
Saulius KuzminskasTrenerio asistentas„Perlas Energija“ Vilnius
Simas JuraitisSkautas„Lietkabelis“ Panevėžys
Ugnius SavickasFiz. reng. treneris„Perlas Energija“ Vilnius
Justė BalevičiūtėKineziterapeutė„Aistės LSMU“ Kaunas

DataVeiklaVieta
2022.06.13-19Treniruočių stovyklaDruskininkai
2022.06.21-28Treniruočių stovyklaKlaipėda
2022.06.29-07.01Kontrolinės rungtynės su U20 LATLatvija
2022.07.03-06Treniruočių stovyklaVilnius
2022.07.07-10Kontrolinės rungtynės su U20 CROKroatija
2022.07.11-13Treniruočių stovyklaVilnius
2022.07.16-24Europos čempionatasJuodkalnija

U15 MERGINŲ JAUNUČIŲ KREPŠINIO RINKTINĖ

Vardas, pavardėKrepšinio mokykla/ klubasPirmasis treneris
Raminta OkockytėKauno krepšinio mokykla „Žalgiris“Birutė Jankauskienė
Sintija AukštikalnytėBiržų sporto centrasNijolė Kregždienė
Victorija MatuleviciusChicago „Lituanica“Aurimas Matulevicius
Saulė PauplytėVilniaus krepšinio mokyklaJūratė Cicėnienė
Laura FilonenkaitėVilniaus krepšinio mokyklaJūratė Cicėnienė
Goda JusytėPanevėžio sporto centrasRima Daunienė
Austėja RauckytėPanevėžio sporto centrasIlona Rimšienė
Dangė MačernytėAlytaus SRCEgidija Paužuolienė
Viltautė AdomaitytėVilniaus krepšinio mokyklaŽivilė Mikalauskaitė
Austeja BabraitisKauno krepšinio mokykla „Žalgiris“Birutė Jankauskienė
Karina BudajevaKlaipėdos V. Knašiaus krepšinio mokyklaDiana Anužienė
Saulė BielskutėKauno krepšinio mokykla „Žalgiris“Andrius Vaicekauskas
Vyr. trenerėEgidija Paužuolienė
TrenerėLina Brazdeikytė

U16 MERGINŲ JAUNUČIŲ KREPŠINIO RINKTINĖ 

Vardas, pavardėKrepšinio mokykla/ klubasPirmasis treneris
Austeja BabraitisKauno krepšinio mokykla „Žalgiris“Birutė Jankauskienė
Miglė KisarauskaitėKauno krepšinio mokykla „Žalgiris“Lina Dambrauskaitė
Gintarė BuškevičiūtėVilniaus Kibirkštis-VKM / Alytaus SRCEgidija Paužuolienė
Karina BudajevaKlaipėdos V. Knašiaus krepšinio mokyklaDiana Anužienė
Erika BudajevaKlaipėdos V. Knašiaus krepšinio mokyklaDiana Anužienė
Eva PernavaitėVilniaus krepšinio mokykla / Kibirkštis-VKMEglė Žygelytė
Brigita RImkevičiūtėŠiaulių krepšinio akademija „Saulė“Jūratė Bertulienė
Urtė RatavičiūtėVilniaus krepšinio mokyklaIna Revinskienė
Victorija MatuleviciusChicago „Lituanica“Aurimas Matulevicius
Gabija StrolytėVilniaus krepšinio mokyklaAlvydas Puzelis
Sintija AukštikalnytėBiržų sporto centrasNijolė Kregždienė
Viltautė AdomaitytėVilniaus krepšinio mokyklaŽivilė Mikalauskaitė
Vyr. trenerisRokas Kondratavičius
TrenerisMartynas Gailiūnas
TrenerėMilda Sauliūtė

U18 MERGINŲ JAUNIŲ KREPŠINIO RINKTINĖ 

Vardas, pavardėKrepšinio mokykla/ klubasPirmasis treneris
Rusnė AugustinaitėMontverde AcademyJūratė Bertulienė
Viltė AndrunavičiūtėPanevėžio sporto centrasJolanta Četkauskienė
Rusnė BūgaitėKlaipėdos V. Knašiaus krepšinio mokyklaDiana Anužienė
Ugnė GrinkevičiūtėKlaipėdos V. Knašiaus krepšinio mokyklaRamunė Kumpienė
Justė JocytėLyon AsvelDaiva Mažionienė
Gabrielė SederevičiūtėMarijampolės sporto centrasStasys Žaliabarštis
Gerda RaulušaitytėVilniaus Kibirkštis-VKM / Alytaus SRCRytis Amšiejus
Ugnė SirtautaitėKauno krepšinio mokykla „Žalgiris“Birutė Jankauskienė
Neda PliatkutėKauno krepšinio mokykla „Žalgiris“Sandra Čižauskienė
Ema JanuškevičiūtėPanevėžio Raimundo Sargūno sporto gimnazijaNijolė Vadapalienė
Amalija PašajevaitėAlytaus SRCEgidija Paužuolienė
Dominyka GerkytėKlaipėdos V. Knašiaus krepšinio mokyklaRamunė Kumpienė
Vyr. trenerisVilius Stanišauskas
TrenerisSimas Juraitis
TrenerisGytis Krugelevičius

U15 VAIKINŲ JAUNUČIŲ KREPŠINIO RINKTINĖ

Vardas, pavardėKrepšinio mokykla/ klubasPirmasis treneris
Paulius NarvilasKlaipėdos V. Knašiaus krepšinio mokyklaMarius Tamolis
Steponas ŽilakauskisSostinės krepšinio mokyklaKarolis Čyžius
Mantas GezevičiusJonavos KKSCTomas Kepežinskas
Nojus KiselevičiusKauno krepšinio mokykla „Žalgiris“Tomas Bakanauskas
Augustinas BuivydasVilniaus krepšinio mokyklaErikas Kučiauskas
Nedas RaupelisSostinės krepšinio mokyklaTomas Purlys
Gabrielius JokubauskasVilniaus krepšinio mokyklaOnutė Dindaitė- Mukienė
Kristupas SmirnovKlaipėdos krepšinio mokyklaMindaugas Bugys
Dovydas BuikaSostinės krepšinio mokyklaTomas Purlys
Rojus MančasKlaipėdos krepšinio mokyklaAndrius Majauskis
Martynas KancevičiusLazdijų sporto centrasRičardas Čepononis
Benas GudonisKauno krepšinio mokykla „Žalgiris“Dalius Lubys
Rokas KreišmontasPlungės sporto ir rekreacijos centrasEugenijus Timofejevas
Kristupas GrybasKlaipėdos V. Knašiaus krepšinio mokyklaMindaugas Bugys
Armandas BancevičiusKauno krepšinio mokykla „Tornado“Donatas Mikulevičius
Mantas JuzėnasKauno krepšinio mokykla „Žalgiris“Arūnas Visockas
Kasparas JakučionisSostinės krepšinio mokyklaArvydas Menkevičius
Juozas VirkutisGargždų sporto centrasRimantas Mikalauskas
Matas ButeliauskasSostinės krepšinio mokykla Tomas Purlys
Aurimas BosakasSostinės krepšinio mokyklaTomas Purlys
Dominykas ZakalskisPlungės sporto ir rekreacijos centrasEugenijus Timofejevas
Gantas KrižanauskasSostinės krepšinio mokyklaVytautas Zapalskis
Džiugas RemeikisKlaipėdos V. Knašiaus krepšinio mokyklaMindaugas Bugys
Paulius KulikauskasGargždų sporto centrasRimantas Mikalauskas
TrenerisTomas Purlys
TrenerisTomas Bakanauskas

U16 VAIKINŲ JAUNUČIŲ KREPŠINIO RINKTINĖ

Vardas, pavardėKrepšinio mokykla/ klubasPirmasis treneris
Justas ŽiubrysPalangos SCRegimantas Juška
Danas KazakevičiusSostinės krepšinio mokyklaVytautas Zapalskis
Deividas ŽukauskasŠiaulių KA „Saulė“Marius Krapikas
Vytautas ŽygasKauno krepšinio mokykla „Žalgiris“Remigijus Bardauskas
Kristupas KepežinskasKauno krepšinio mokykla „Žalgiris“Remigijus Bardauskas
Nojus KuliešaSostinės krepšinio mokyklaRenatas Kurilionokas
Justas StonkusPlungės SRCGenadijus Glikmanas
Ernestas MatulevičSostinės krepšinio mokyklaTomas Urbelionis
Petras PadegimasKauno krepšinio mokykla „Žalgiris“Arūnas Visockas
Mantas KočanasKauno krepšinio mokykla „Žalgiris“Remigijus Bardauskas
Robertas VeličkoVilniaus krepšinio mokyklaEdvinas Justa
Kristupas LeščiauskasKlaipėdos V. Knašiaus krepšinio mokyklaAivaras Preikšaitis
Vyr. trenerisRemigijus Bardauskas
TrenerisKarolis  Čyžius
TrenerisIgnas Pagalys

U18 VAIKINŲ JAUNIŲ KREPŠINIO RINKTINĖ

Vardas, pavardėKrepšinio mokykla/ klubasPirmasis treneris
Mintautas MockusKlaipėdos V. Knašiaus krepšinio mokyklaMindaugas Mockus
Emilis ButkusInternational Basketball Academy MunichTomas Purlys
Kasparas SideravičiusSostinės krepšinio mokyklaMindaugas Noreika
Augustinas KiudulasSostinės krepšinio mokyklaAlgirdas Budėnas
Gytis ValickasSostinės krepšinio mokyklaMindaugas Noreika
Dovydas ButkaKauno „Žalgiris“Žydrūnas Valuckis
Dominykas ButkaKauno „Žalgiris“Žydrūnas Valuckis
Gabrielius MažeikaKlaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“Aivaras Preikšaitis
Ugnius JaruševičiusKauno „Žalgiris“Mindaugas Jaruševičius
Radvilas KneižysKlaipėdos V. Knašiaus krepšinio mokyklaJustas Bražas
Tautvydas BaltrušaitisVilniaus „Rytas“Rokas Tumpa
Domas KauzonasSostinės krepšinio mokyklaMindaugas Noreika
Vyr. trenerisŽydrūnas Urbonas
TrenerisMindaugas Noreika
TrenerisŠarūnas Ciparis

U19 VAIKINŲ JAUNIMO KREPŠINIO RINKTINĖ

Vardas, pavardėKrepšinio mokykla/ klubasPirmasis treneris
Dominykas StenionisKauno „Žalgiris-2“Saulius Marčiukaitis
Mantas RubštavičiusKauno „Žalgiris“Viktoras Apinys
Ąžuolas TubelisUniversity of ArizonaVytenis Tupčiauskas
Edgaras PreibysMažeikių „Ereliai“Vladas Šulcas
Augustas MarčiulionisVilniaus „Rytas“Rolandas Penikas
Liutauras LelevičiusKauno „Žalgiris“Rolandas Rakutis
Hubertas PivoriusChristopher Columbus High SchoolTomas Purlys
Radvilas KneižysKauno „Žalgiris-2“Justas Bražas
Rokas JociusVilniaus „Perlas-Energija“Julius Pranevičius
Jokūbas RubinasVilniaus „Rytas“Renata Martinkienė
Titas SargiūnasKauno krepšinio mokykla „Žalgiris“Rolandas Rakutis
Motiejus KrivasKauno „Žalgiris-3“Sigitas Polekas
Vyr. trenerisGediminas Petrauskas
TrenerisVirginijus Sirvydis
TrenerisVaidas Pauliukėnas
TrenerisDonatas Velička

instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share
Skip to content