Lietuvos dvidešimtmetės Europos čempionate liko dvyliktos

FIBA nuotr.

Lietuvos U20 merginų rinktinei Soprone (Vengrijoje) vykęs Europos čempionatas baigėsi nesėkme.

Jurgitos Štreimikytės-Virbickienės auklėtinės mače dėl 11-os vietos 44:71 (4:19, 8:13, 17:17, 15:22) neprilygo Švedijos bendraamžėms.

Tai reiškia, jog galutinėje pirmenybių rikiuotėje Lietuva liko 12-oje vietoje. LKF Vykdomasis komitetas šiai rinktinei buvo iškėlęs tikslą būti tarp 5-12 vietas užėmusių komandų.

Lietuvos rinktinei koją ir vėl pakišo pernelyg didelis klaidų skaičius, jų buvo padaryta 28.

Lietuvėms visiškai nesusiklostė mačo pradžia – per pirmąjį kėlinį buvo pelnyti tik 4 taškai. Varžovės surengė atkarpą 15:0, o prieš pertrauką jau atsilikome 20 taškų – 12:32.

Nors trečiasis ketvirtis jau buvo lygesnis, deficito sumažinti nepavyko – 29:49. Galiausiai nuskambėjus finaliniam švilpukui užfiksuotas lietuvių pralaimėjimas 44:71.

Lietuva: Audronė Zdanevičiūtė 14, Gedvilė Savostaitė 7, Elzė Motekaitytė ir Justina Leskauskaitė po 6.

Švedija: Matilda Ekh 17, Diana Collins 13, Sanna Strom 12, Emma Lundgren 8, Stina Almqvist 7, Kajsa Ahlberg 6.