Suomiško barjero neperžengusi U20 merginų rinktinė šeštadienį žais dėl 11-os vietos

FIBA nuotr.

Po pertraukos subyrėjusiai Lietuvos U20 merginų rinktinei Europos čempionate nepavyks finišuoti 9-oje pozicijoje.

Jurgitos Štreimikytės-Virbickienės vadovaujama rinktinė 65:79 (13:16, 18:16, 14:25, 20:22) nusileido Suomijos nacionalinei komandai ir taip prarado galimybę būti tarp dešimties stipriausių pirmenybių ekipų.

Turnyras mūsiškėms baigsis rytoj 16.30 val. rungtynėmis dėl 11-osios vietos su Švedijos atstovėmis.

Po geros lietuvių mačo pradžios (7:0) varžovės į tai atsakė pelnydamos 14 taškų iš eilės, tačiau pasibaigus kėliniui atsilikome tik per metimą (13:16). Prieš pertrauką lietuvėms būti priekyje neleido paskutinę sekundę priešininkių iš savo aikštės pusės paleistas taiklus tolimas šūvis (31:32).

Deja, po pertraukos Lietuvos krepšininkės paleido rungtynių kontrolę. Suomėms be atsako surinko 15 taškų ir prieš paskutiniąsias dešimt minučių deficitas tapo dviženklis – 45:57. Ketvirtajame kėlinyje padaryti proveržio nepavyko ir lietuvės buvo priverstos pripažinti Suomijos atstovių pranašumą – 65:79.

Lietuva: Urtė Čižauskaitė 12, Elzė Motekaitytė 11, Gedvilė Savostaitė ir Justina Oficerovaitė po 9, Audronė Zdanevičiūtė ir Klaudija Janionytė po 6.

Suomija: Liisa Taponen 20, Janette Aarnio 11, Henna Sandvik ir Saana Kujala po 10, Kati Ollilainen 9, Teresa Seppala 6.

Lietuvos krepšinio federacija
LKF

2027 m. Europos moterų krepšinio čempionatas turės penkias ambasadores

Šiandien Kaune Lietuvos krepšinio namuose minint Lietuvos krepšinio 102-ąjį gimtadienį buvo pristatytos penkios 2027 m. Europos moterų krepšinio čempionato ambasadorės. Lietuvos krepšinio federacijos prezidentas Vydas Gedvilas oficialius renginio ambasadorių sertifikatus įteikė Jurgitai Štreimikytei-Virbickienei, Gintarei Petronytei, …