Visas rungtynes situaciją kontroliavusi „Kibirkštis-MRU“ iškovojo tryliktąją pergalę paeiliui

Jacqueline Luna-Castro

Vilniaus „Kibirkštis-MRU“ (13-0) „Huawei Moterų lygoje“ ir toliau žygiuoja be pralaimėjimų.

Gitauto Kievino auklėtinės namuose 69:35 (18:5, 29:16, 13:7, 9:7) susitvarkė su Klaipėdos LCC tarptautinio universiteto (0-11) komanda.

Vilnietės iniciatyvą perėmė nuo pirmųjų minučių. Ieva Savickaitė, Justina Kraujūnaitė bei Audronė Zdanevičiūtė pataikė po dvitaškį, dar vieną tikslų metimą pridėjo Julita Bungaitė ir „Kibirkštis-MRU“ įgijo dviženklį pranašumą – 18:5.

Mačo baigtis buvo nulemta antrajame kėlinyje. Evelina Šataitė smeigė tritaškį, Justina Miknaitė pelnė taškus iš po krepšio, o šeimininkės laimėjo atkarpą 12:2 bei pirmavo 23 taškais – 30:7.

Geriausiai nugalėtojų gretose pasirodžiusi J. Kraujūnaitė per 24 minutes surinko 14 taškų (5/8 dvit., 4/5 baud.), 7 atkovotus ir 4 perimtus kamuolius, 4 rezultatyvius perdavimus, 4 išprovokuotas pražangas, 1 klaidą bei 24 naudingumo balus.

„Kibirkštis-MRU“ šiose rungtynėse vertėsi be Gabrielės Šulskės bei Kristės Timofejevos.

Lietuvos krepšinio federacija
LKF

2027 m. Europos moterų krepšinio čempionatas turės penkias ambasadores

Šiandien Kaune Lietuvos krepšinio namuose minint Lietuvos krepšinio 102-ąjį gimtadienį buvo pristatytos penkios 2027 m. Europos moterų krepšinio čempionato ambasadorės. Lietuvos krepšinio federacijos prezidentas Vydas Gedvilas oficialius renginio ambasadorių sertifikatus įteikė Jurgitai Štreimikytei-Virbickienei, Gintarei Petronytei, …