LCC kibo į atlapus „Aistėms-LSMU”

Gabija Janušaitė

Sunkią pergalę „Huawei Moterų lygoje“ iškovojo Kauno „Aistės-LSMU“ (12-4).

Roko Kondratavičiaus auklėtinės namuose 82:70 (23:17, 19:9, 16:26, 24:18) nugalėjo Klaipėdos LCC tarptautinio universiteto (1-15) krepšininkes.

Trečiojo kėlinio pradžioje klaipėdietės turėjo 16 tašku deficitą (28:44), tačiau pademonstravo charakterį, surengė spurtą 30:14 ir po Austės Jurevičiūtės dvitaškio likus 9 minutėms rezultatas buvo lygus – 58:58.

Likus 5 minutėms Viltė Andrunavičiūtė taikliomis baudomis išvedė LCC į priekį (66:64), tačiau rungtynių pabaigą lyg iš natų sužaidusios šeimininkės atsakė atkarpa 18:4 ir šventė pergalę (82:70).

Susitikime labiausiai išsiskyrė komandų mestų baudų skaičius. „Aistės-LSMU“ išmetė vos 7 baudų metimus, LCC studentės – 38. Penkis kartus daugiau.

Šiame mače kaunietės vertėsi be savo lyderės Karolinos Kazočiūnaitės.

Naudingiausiai nugalėtojų gretose rungtyniavo Gabija Šegždaitė, kuri per 28 minutes pelnė 15 taškų (5/8 dvit., 1/3 trit., 2/2 baud.), atkovojo 9 bei perėmė 2 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir surinko 24 naudingumo balus.