Trinktelėjo durimis: LCC tarptautinis universitetas sezoną užbaigė pergale Vilniuje

Vestina Keburytė

Klaipėdos LCC tarptautinis universitetas (2-18) pasirodymą 2020-2021 m. „Huawei Moterų lygos“ sezone užbaigė pergale.

Viliaus Stanišausko auklėtinės išvykoje 46:26 (7:6, 15:8, 13:5, 11:7) pranoko Vilniaus „Kibirkštį-VKM“ (2-17) ir nutraukė turėtą šešių pralaimėjimų seriją.

Klaipėdietės iniciatyvą perėmė po ilgosios pertraukos. Ema Januškevičiūtė pataikė dvitaškį bei tritaškį, Evelina Razgutė pridėjo tikslų baudos metimą ir LCC pranašumas išaugo iki 14 taškų – 28:14.

Viešnios taip pat kiek sėkmingiau sužaidė trečiojo kėlinio pabaigą ir po taiklaus Rusnės Būgaitės metimo įgijo 16 taškų pranašumą (35:19), kurio pakako iki pat susitikimo pabaigos.

Nugalėtojų gretose geriausiai pasirodžiusi E. Januškevičiūtė per 23 minutes surinko 9 taškus (2/5 dvit., 1/1 trit., 2/4 baud.), 12 atkovotų kamuolių, 2 blokus, 3 klaidas ir 15 naudingumo balų.

„Kibirkštis-VKM“, kaip ir LCC, į šio sezono atkrintamąsias nepateko ir savo sezoną užbaigs sekmadienį, kuomet namuose priims Klaipėdos „Neptūną“.

Lietuvos krepšinio federacija
LKF

2027 m. Europos moterų krepšinio čempionatas turės penkias ambasadores

Šiandien Kaune Lietuvos krepšinio namuose minint Lietuvos krepšinio 102-ąjį gimtadienį buvo pristatytos penkios 2027 m. Europos moterų krepšinio čempionato ambasadorės. Lietuvos krepšinio federacijos prezidentas Vydas Gedvilas oficialius renginio ambasadorių sertifikatus įteikė Jurgitai Štreimikytei-Virbickienei, Gintarei Petronytei, …