Pirmosiomis „Jr. NBA League“ turnyro čempionėmis tapo Utenos DSC – Wizards krepšininkės

Po 17 taškų pelniusių Adelinos Mikaitės ir Rusnės Pupelytės vedinos Utenos DSC – Wizards krepšininkės iškovojo pirmąjį „Jr. NBA League“ turnyro čempionių titulą, finale rezultatu 73:43 lengvai įveikusios Sostinės KM – Hawks ekipą.

Finalo ketverto pusfinaliai prasidėjo gegužės 31 d. (penktadienį), kur į finalą žengė Sostinės KM – Hawks komanda, kuri tik po įtemptos kovos 66:63 įveikė Panevėžio SC – Suns. Sostinės KM – Hawks ekipoje rezultatyviausiai rungtyniavo Toma Nemcevaitė, surinkusi 32 taškus ir atkovojusi 14 kamuolių, panevėžiečių gretose rezultatyviausia buvo Tija Šegamogaitė su 21 tašku.

Antrajame pusfinalyje kova lygiai vyko pirmus du kėlinius, tačiau antroje rungtynių pusėje iniciatyvą į savo rankas Utenos DSC – Wizards komanda ir rezultatu 78:56 įveikė KA Žalgiris – Timberwolves. Uteniškių gretose išsiskyrė Radvilė Maigytė, pelniusi 28 taškus, atkovojusi 9 kamuolius ir atlikusi 7 rezultatyvius perdavimus, KA Žalgiris – Timberwolves ekipoje rezultatyviausiai žaidė Rusnė Balanevičiūtė su 16 taškų ir 9 atkovotais kamuoliais.

Kovos dėl medalių vyko birželio 1-ąją dieną (šeštadienį) – mače dėl bronzos medalių pergalę šventė Panevėžio SC – Suns, kurios, vedinos 22 taškus pelniusios Liepos Leliukaitės, rezultatu 55:42 įveikė KA Žalgiris – Timberwolves (rezultatyviausia R. Balanevičiūtė su 15 tšk.).

Panevėžio SC – SUN vyr. trenerės Rimos Daunienės bei žaidėjų: Vėjūnės Strelčiūnaitės, Liepos Leliukaitės ir Tijos Šegamogaitės komentarai apie rungtynes.
Mažojo finalo tarp Panevėžio SC – SUNS ir KA Žalgiris – TIMBERWOLVES komandų rungtynių apžvalga.

Mačas dėl čempionių titulo tarp Sostinės KM – Hawks bei Utenos DSC – Wizards prasidėjo įtempta kova – komandas po pirmojo kėlinio skyrė vos 3 taškai (13:16). Visgi, uteniškės per antrąjį ketvirtį nutolo ir į ilgąją pertrauką išsinešė didelę persvarą (34:17). Per likusią rungtynių dalį Sostinės KM – Hawks pasivyti varžovių nesugebėjo ir pirmąjį „Jr. NBA League“ turnyro čempionių titulą iškovojo Utenos DSC – Wizards mergaitės.

Čempionių gretose rezultatyviausios A. Mikaitė ir R. Pupelytė, surinkusios po 17 taškų, Sostinės KM – Hawks ekipoje išsiskyrė T. Nemcevaitė su 20 taškų.

Utenos DSC – WIZARDS komandos trenerės Aurimės Daivos Ališauskaitės bei žaidėjų: Salomėjos Kalinauskaitės ir Rusnės Pupelytės mintys iškovojus čempionių titulą.
Finalinių rungtynių apžvalga.

Jaunosioms čempionėms apdovanojimus įteikė Lietuvos moterų krepšinio rinktinės žaidėja Justė Jocytė ir Lietuvos vyrų rinktinės treneris Darius Songaila. 2-osios ir 3-osios vietos laimėtojos apdovanotos medaliais, o 1-osios vietos laimėtojoms atiteko čempionių žiedai ir taurė. Visos komandos apdovanotos LIDL įsteigtais prizais.

Visas nuotraukas rasite paspaudę ant šios nuorodos, apdovanojimų ceremonija.

Savo ruožtu, „Jr. NBA League“ turnyras finišuos berniukų finalo ketverto kovomis, kurios vyks birželio 11 d. (antradienį) Klaipėdoje, V. Knašiaus krepšinio mokykloje.