Po atkaklios kovos devyniolikmečiai pripažino ispanų pranašumą

Nuotrauka: FIBA

Lietuvos devyniolikmečių rinktinė pralaimėjimu baigė pasirodymą pasaulio čempionate Latvijoje. Rungtynėse dėl 5-os vietos Gedimino Petrausko auklėtiniai po pratęsimo 81:86 (17:23, 17:10, 18:17, 18:20, 11:16) nusileido bendraamžiams iš Ispanijos.

Atkakliose rungtynėse pirmaujanti komanda keitėsi kelis kartus, o susitikimo nugalėtojas nepaaiškėjo net pasibaigus pagrindiniam laikui. Priešpaskutinę dvikovos minutę Dominykas Stenionis pataikė tritaškį ir sumažino deficitą iki minimalaus – 69:70, o kiek vėliau Ąžuolas Tubelis pridėjo vieną baudos metimą. Nė vienai komandai nepavyko pasižymėti, tad teko žaisti pratęsimą.

Pratęsimo metu vėl vyko atkakli kova, o lietuviai galėjo persverti rezultatą. Tačiau Ą.Tubeliui nepavyko realizuoti abiejų baudų metimų, o tą padarę varžovai įtvirtino pergalę.

LIETUVA: Ąžuolas Tubelis 20 tšk. (15 atk. kam.), Dominykas Stenionis 17 tšk. (1/5 tritaškiai), Motiejus Krivas ir Augustas Marčiulionis (6 atk. kam.) po 11 tšk.

ISPANIJA: Rubenas Dominguezas 28 tšk., (7/13 tritaškiai) Aitoras Etxegurenas 15 tšk. (6/8 dvitaškiai), Adria Domenechas 14 tšk. (2/10 tritaškiai, 17 atk. kam.), Millanas Jimenezas 12 tšk. (2/7 tritaškiai, 6 atk. kam., 5 praž.).