„Aistės-LSMU“ antrą sykį paeiliui įveikė LCC

Karolina Kazočiūnaitė

„Huawei Moterų lygoje“ antrą sykį per kelias dienas susitiko Klaipėdos LCC tarptautinis universitetas (1-16) bei namie žaidusios Kauno „Aistės-LSMU“ (13-4), o pergalę vėl šventė pastarosios – 86:56 (25:17, 12:13, 27:11, 22:15).

Roko Kondratavičiaus auklėtinės rungtynes pradėjo energingai ir greitai įgijo dviženklį pranašumą (19:9), tačiau uostamiesčio krepšininkės neleido pabėgti šeimininkėms ir po dviejų kėlinių komandas skyrė 7 taškai – 30:37.

Dvikovos lūžis įvyko iškart po pertraukos – kaunietės spurtavo 18:1 ir išaugino savo pranašumą iki 22 taškų – 55:33.

„Aistės-LSMU“ ketvirtajame kėlinyje užtikrintai kontroliavo rungtynių eigą ir dar labiau padidino savo pranašumą.

Nugalėtojų gretose naudingiausiai rungtyniavo Karolina Kazočiūnaitė – 16 taškų (5/6 dvit., 2/2 trit., 0/2 baud.), 5 atkovoti kamuoliai, 6 rezultatyvūs perdavimai ir 28 naudingumo balai.