„Aistės-LSMU“ paskutinėmis minutėmis palaužė „Neptūną“

Agnė Černeckytė

Sunkią pergalę Huawei Moterų lygos A divizione iškovojo Kauno „Aistės-LSMU“ (6-2).

Roko Kondratavičiaus auklėtinės išvykoje 74:66 (21:13, 15:17, 17:21, 21:15) palaužė Klaipėdos „Neptūną“ (4-4).

Likus žaisti pusketvirtos minutės, Gintarė Paulauskaitė trimis baudų metimais sumažino šeimininkių atsilikimą iki minimumo (63:64), tačiau kitoje atakoje Martyna Petrėnaitė smeigė tritaškį, o Brigita Sinickaitė vėliau dar labiau padidino viešnių persvarą – 69:63.

Dalia Donskichytė tritaškių dar priartino klaipėdietes prie varžovių (66:69), tačiau tašką rungtynėse padėjo B. Sinickaitė, pataikiusi iš vidutinio nuotolio – 66:71.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidusi M. Petrėnaitė per 36 minutes pelnė 24 taškus (2/5 dvit., 5/7 trit., 5/6 baud.), atkovojo 6 kamuolius ir surinko 28 naudingumo balus.

Taip pat skaitykite

Lietuvos krepšinio federacija
LKF

Netradiciniu žaidimo stiliumi pasižyminti 18-mečių rinktinė mėgins pakartoti auksinį žygį: „Žaidėjai jaučia malonumą taip žaisdami“

Didžiausių vasaros išbandymų metą pasitinka dar viena Lietuvos jaunimo rinktinė. Liepos 27 – rugpjūčio 4 dienomis Tamperėje (Suomija) šalies 18-mečių vaikinų rinktinė varžysis Europos čempionate. Komanda, kurią treniruoja Tomas Purlys, yra sudaryta 2022-aisiais 16-mečių Europos …