Antrajame kėlinyje rungtynes perlaužusi „Kibirkštis-MRU“ nugalėjo „Šiaulius“

Gabrielė Šulskė Enrika Matiukaitė

Šešioliktąją pergalę iš eilės „Huawei Moterų lygoje“ iškovojo Vilniaus „Kibirkštis-MRU“ (16-0)

Gitauto Kievino auklėtinės namuose 67:42 (15:15, 22:7, 16:13, 14:7) įtikinamai nugalėjo „Šiaulių“ (9-9) krepšininkes, kurioms tai buvo antroji nesėkmė paeiliui.

Rungtynių lūžis įvyko antrajame kėlinyje, kuomet esant lygiam rezultatui (15:15) šeimininkės spurtavo 12:0 ir prieš ilgąją pertrauką po Kristės Timofėjavos dvitaškio susikrovė 15 taškų pranašumą (37:22).

Antroje mačo pusėje vaizdas aikštelėje nesikeitė, G. Kievino auklėtinės ir toliau dominavo bei iškovojo įtikinamą pergalę (67:42).

Naudingiausiai nugalėtojų gretose rungtyniavo Jacqueline Luna-Castro. Legionierė per 28 minutes pelnė 11 taškų (4/7 dvit., 0/1 trit., 3/4 baud.), atkovojo 13 bei prarado 1 kamuolį ir surinko 19 naudingumo balų.

Lietuvos krepšinio federacija
LKF

Netradiciniu žaidimo stiliumi pasižyminti 18-mečių rinktinė mėgins pakartoti auksinį žygį: „Žaidėjai jaučia malonumą taip žaisdami“

Didžiausių vasaros išbandymų metą pasitinka dar viena Lietuvos jaunimo rinktinė. Liepos 27 – rugpjūčio 4 dienomis Tamperėje (Suomija) šalies 18-mečių vaikinų rinktinė varžysis Europos čempionate. Komanda, kurią treniruoja Tomas Purlys, yra sudaryta 2022-aisiais 16-mečių Europos …