Atkakliame lentelės kaimynių dvikovoje – „Šiaulių“ pergalė

Jacqueline Benitez Agnė Černeckytė

„Šiaulių“ (8-7) klubas laimėjo „Huawei Moterų lygos“ turnyrinės lentelės kaimynių mūšį. Varžovių šturmą rungtynių pabaigoje atlaikiusios Romualdo Petronio auklėtinės namuose 78:70 (19:22, 17:9, 18:19, 24:20) palaužė Klaipėdos „Neptūną“ (8-6).

Jacqueline Benitez pataikius iš toli, o Davidai Dale pridėjus dvitaškį, „Šiauliai“ ketvirtojo kėlinio viduryje pirmavo 15 taškų persvara – 71:56, bet tuomet šiek tiek išsibalansavo.

Šeimininkės triskart suklydo, Urtė Bukauskaitė prametė iš toli, o tuo pasinaudojusios klaipėdietės priartėjo iki 62:71.

Likus rungtyniauti 43 sekundes, Ligitos Tamutytės taiklūs baudų metimai sumažino „Neptūno“ deficitą iki 70:76, J. Benitez suklydo ir viešnios turėjo progą kabintis.

Visgi tuomet Dominyka Paliulytė prarado kamuolį, Šeila Gudinskaitė greitą ataką užbaigė dviem taškais ir įtvirtino Saulės miesto ekipos pergalę – 78:70.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidusi J. Benitez per 35 minutes įmetė 22 taškus (5/8 dvit., 4/13 trit.).

Dalia Donskichytė „Neptūnui“ surinko 23 taškus (7/7 dvit., 3/7 trit., 0/3 baud.), bet 7 kartus suklydo.

Šiaulietės turnyrinėje lentelėje žengia trečios, klaipėdietės – ketvirtos. Tiesa, Andros Gabalytės treniruojama ekipa yra sužaidusi vienu maču mažiau.