Atkrintamųjų starte – solidžią persvarą išbarsčiusios „Kibirkšties-MRU“ pergalė

Reguliarųjį sezoną be pralaimėjimų sužaidusi Vilniaus „Kibirkštis-MRU“ atkrintamąsias varžybas pradėjo pergalingai.

Gitauto Kievino auklėtinės namuose 77:70 (22:10, 24:12, 13:25, 18:23) pranoko „Šiaulių“ krepšininkes ir serijoje iki dviejų pergalių išsiveržė į priekį 1-0. Antroji ir galimai paskutinė šios pusfinalio poros dvikova vyks ketvirtadienį Šiauliuose.

Vilnietės gerai pradėjo rungtynes ir solidžią persvarą turėjo jau antrajame kėlinyje. Ieva Savickaitė pataikė dvitaškį, Gabrielė Šulskė atseikėjo tritaškį, Justina Miknaitė pridėjo 4 taškus paeiliui ir „Kibirkštis-MRU“ ilgąją pertrauką pasitiko turėdama 24 taškų persvarą – 46:22.

Vis dėlto šiaulietės nenuleido rankų ir sugebėjo grįžti į rungtynes. Viešnios trečiąjį ketvirtį laimėjo 23:15, o lemiamą šturmą surengė ketvirtajame kėlinyje.

Davida Dale realizavo baudas, Enrika Matiukaitė atliko sėkmingą reidą link krepšio, o Urtė Bukauskaitė pridėjo tritaškį ir likus žaisti minutę „Šiaulių“ deficitas sumenko iki 4 taškų – 70:74.

Vis dėlto G. Šulskė pataikė baudą, D. Dale tritaškis skriejo pro šalį, Savannah Plentovich sužingsniavo ir persvarą išsaugojusi „Kibirkštis-MRU“ šventė pergalę.

Nugalėtojų gretose geriausiai pasirodžiusi Jacqueline Luna-Castro per 30 minučių surinko 17 taškų (7/9 dvit., 0/1 trit., 3/4 baud.), 4 atkovotus kamuolius, 2 rezultatyvius perdavimus ir 19 naudingumo balų.

„Šiaulių“ komandai šį vakarą nepadėjo rezultatyviausia komandos žaidėja Jacqueline Benitez ir pagrindinė vidurio puolėja Goda Kuzminskytė.

Lietuvos krepšinio federacija
LKF

Netradiciniu žaidimo stiliumi pasižyminti 18-mečių rinktinė mėgins pakartoti auksinį žygį: „Žaidėjai jaučia malonumą taip žaisdami“

Didžiausių vasaros išbandymų metą pasitinka dar viena Lietuvos jaunimo rinktinė. Liepos 27 – rugpjūčio 4 dienomis Tamperėje (Suomija) šalies 18-mečių vaikinų rinktinė varžysis Europos čempionate. Komanda, kurią treniruoja Tomas Purlys, yra sudaryta 2022-aisiais 16-mečių Europos …