Bronzinę seriją pergale pradėjo „Aistės-LSMU“

Gabija Šegždaitė

Gabija Šegždaitė surinko dvigubą dublį, o jos vedamos Kauno „Aistės-LSMU“ „Huawei Moterų lygos“ bronzinę seriją pradėjo pergale.

Kaunietės namie 52:48 (9:11, 20:11, 10:15, 13:11) įveikė „Šiaulius“ ir serijoje iki trijų pergalių išsiveržė į priekį 1-0.

Antrosios serijos rungtynės vyks sekmadienį Šiauliuose.

Iki mačo pabaigos likus 2 minutėms priekyje dar buvo „Šiauliai“ (48:47), tačiau svečių ekipa per likusį laiką taškų nepelnė.

Kauno klubą į priekį dvitaškiu išvedė Gabija Šegždaitė, vėliau ji įmetė vieną baudos metimą, o pergalę įtvirtino taikliai nuo baudų metimų linijos atakavusi Deimantė Žukaitė.

Kauno komandai Gabija Šegždaitė per 39 minutes pelnė 16 taškų (6/11 dvit., 1/3 trit.), atkovojo 11 kamuolių ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

Šiaulių ekipos gretose išsiskyrė Savannah Plentovich, kurios sąskaitoje per 24 minutes buvo 13 taškų (4/4 dvit., 1/4 trit.), 7 atkovoti kamuoliai ir 1 rezultatyvus perdavimas.

Ji iki mačo pabaigos likus 5 minutėms ir 25 sekundėms buvo nubausta penktąja pražanga. Tuomet „Šiauliai“ pirmavo 44:41, tačiau liko rungtyniauti septyniese ir patyrė nesėkmę.