D. Dale ir J. Benitez duetas atvedė „Šiaulius“ į trečiąją pergalę iš eilės

Davida Dale

Daugiau nei pusę taškų surinkęs Davidos Dale ir Jacqueline Benitez duetas „Šiauliams“ (4-3) padovanojo trečiąją pergalę paeiliui. Romualdo Petronio vadovaujama komanda „Huawei Moterų lygos“ išvykos mače 90:70 (15:25, 30:8, 21:14, 24:23) įveikė Klaipėdos „Neptūną“ (4-5).

J. Benitez per 33 minutes sumetė 27 taškus (4/6 dvit., 5/15 trit., 4/5 baud.), atkovojo 4 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei surinko 21 naudingumo balą.

Trigubo dublio ritmu žaidusi D. Dale rungtyniavo 37 minutes, pelnė 22 taškus (6/13 dvit., 3/6 trit., 1/4 baud.), išdalijo 12 rezultatyvių perdavimų, atkovojo 7 ir perėmė 4 kamuolius, 4 kartus suklydo ir įsirašė 28 naudingumo balus.

Šauliečių gretose nuo atsarginių suolelio pasižymėjo tik Enrika Matiukaitė, pasižymėjusi 7 taškais (3/4 dvit., 1/2 baud.).

Savanaah Plentovich užfiksavo dvigubą dublį – 15 taškų, 10 atkovotų ir 4 perimtai kamuoliai, 5 rezultatyvūs perdavimai.

Sėkmingai startavusios klaipėdietės po pirmojo kėlinio turėjo dviženklę persvarą – 25:15, bet „Šiauliai“ antrąjį ketvirtį laimėjo net 30:8 ir perėmė iniciatyvą – 45:33.

„Neptūnui“ nepadėjo Brigita Gudelionytė.