„Huawei Moterų lygoje“ Šiaulių ir Kauno ekipos iškovojo pergales

Davida Dale

Šį šeštadienį „Huawei Moterų lygos“ A divizione buvo sužaistos dvejos rungtynės.

Pirmose rungtynėse susitiko „Aistės-LSMU“ bei „Neptūno“ komandos, kuriose savo pranašumą įrodė Kauno komanda.

Kauno „Aistės-LSMU“ (2-0) išlieka nepralaimėjusios „Huawei Moterų lygos“ A divizione.

Roko Kondratavičiaus auklėtinės namuose 68:43 (8:14, 15:13, 20:8, 25:8) susitvarkė su Klaipėdos „Neptūno“ (1-1) krepšininkėmis.

Dvikovą sėkmingiau pradėjo klaipėdietės, kurios laimėjo pirmąjį ketvirtį 14:8, o į pertrauką išėjo ilsėtis turėdamos trapų pranašumą – 27:23. Vaizdas aikštėje pasikeitė po pertraukos – trečiąjį ketvirtį šeimininkės pradėjo spurtu 11:0 (34:27) bei prieš lemiamą mačo atkarpą įgijo 8 taškų pranašumą – 43:35.

Galutinai „Aistės-LSMU“ savo pranašumą įrodė ketvirtajame kėlinyje, kurį laimėjo 25:8, ir iškovojo užtikrintą pergalę.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidusi Martyna Petrėnaitė per 28 minutes pelnė 15 taškų (3/7 dvit., 2/7 trit., 3/3 baud.), atkovojo 4 kamuolius ir surinko 9 naudingumo balus.

Antrosiose dienos rungtynėse susitiko „Šiaulių“ bei „LCC“ komandos.

Pirmąją pergalę „Huawei Moterų lygoje“ iškovojo „Šiaulių“ (1-1) komanda. Savo sąlygas diktavusios Romualdo Petronio auklėtinės savo aikštėje 92:60 (26:16, 20:15, 19:14, 27:15) įrodė pranašumą prieš Lauritos Jurčiūtės tempiamas LCC tarptautinio universiteto (0-2) atstoves.

Šiaulių komandai keturios iš penkių startinio penketo žaidėjų įmetė dviženklį taškų skaičių, o rezultatyviausiai pasirodė Marija Anufrienko su 20 taškų (7/8 dvit., 1/5 trit., 3/3 baud.).

Godos Kuzminskytės sąskaitoje – 13 taškų (6/8 dvit., 1/4 baud.), 9 atkovoti kamuoliai ir 6 rezultatyvūs perdavimai.

Enrikai Matiukaitei iki dvigubo dublio pritrūko vieno atkovoto kamuolio – įmetė 15 taškų (6/9 dvit., 3/6 baud.) ir sugriebė 9 kamuolius.

Be keitimų rungtyniavusi Laurita Jurčiūtė sužaidė karjeros mačą, surinkusi net 30 taškų (7/14 dvit., 1/7 trit., 13/15 baud.), po 4 atkovotus ir perimtus kamuolius, 4 rezultatyvius perdavimus ir 5 klaidas. Gynėja išprovokavo 11 pražangų.

Klaipėdos komandai nuo atsarginių žaidėjų suolelio taškus pelnė vienintelė Austėja Kasnaravičiūtė, pelnius 2 taškus.

Lietuvos krepšinio federacija
LKF

2027 m. Europos moterų krepšinio čempionatas turės penkias ambasadores

Šiandien Kaune Lietuvos krepšinio namuose minint Lietuvos krepšinio 102-ąjį gimtadienį buvo pristatytos penkios 2027 m. Europos moterų krepšinio čempionato ambasadorės. Lietuvos krepšinio federacijos prezidentas Vydas Gedvilas oficialius renginio ambasadorių sertifikatus įteikė Jurgitai Štreimikytei-Virbickienei, Gintarei Petronytei, …