Įspūdingų spurtų lenktynes Klaipėdoje laimėjo „Kibirkštis-MRU“

Dalia Donskichytė

Vilniaus „Kibirkšties-MRU“ (18-0) krepšininkės atrėmė Klaipėdos „Neptūno“ (10-8) išpuolį ir „Huawei Moterų lygoje“ pratęsė pergalių seriją iki 18-os iš eilės.

Gitauto Kievino auklėtinės uostamiestyje laimėjo 58:41 (11:5, 16:12, 13:13, 18:11) ir klaipėdietes įveikė antrąkart per keturias dienas.

Jacqueline Luna-Castro trečiajame kėlinyje pelnius du taškus, viešnios iš sostinės pirmavo beveik dvigubai – 40:21, bet tuomet „Neptūnas“ pateikė savo atsakymą.

Andros Gabalytės vadovaujama ekipa spurtavo 17:0 ir įsibėgėjus ketvirtajam ketvirčiui sumažino savo atsilikimą iki minimalaus – 38:40.

Reaguodamas G. Kievinas paprašė minutės pertraukėlės, po kurios vilnietės smogė atgal surinkdamos 18 taškų be atsako ir uždarydamos rungtynes – 58:38.

„Neptūno“ ekipa vertėsi be Ionnos McKenzie. „Kibirkščiai-MRU“ nepadėjo traumą patyrusi Audronė Zdanevičiūtė.

Taip pat skaitykite

Lietuvos krepšinio federacija
LKF

Netradiciniu žaidimo stiliumi pasižyminti 18-mečių rinktinė mėgins pakartoti auksinį žygį: „Žaidėjai jaučia malonumą taip žaisdami“

Didžiausių vasaros išbandymų metą pasitinka dar viena Lietuvos jaunimo rinktinė. Liepos 27 – rugpjūčio 4 dienomis Tamperėje (Suomija) šalies 18-mečių vaikinų rinktinė varžysis Europos čempionate. Komanda, kurią treniruoja Tomas Purlys, yra sudaryta 2022-aisiais 16-mečių Europos …