Istorinis triumfas: Klaipėdoje – pirmoji LCC pergalė „Huawei Moterų lygoje“

„Huawei Moterų lygos“ A diviziono debiutantės Klaipėdos LCC tarptautinio universiteto (1-12) krepšininkės šventė istorinę pergalę.

Viliaus Stanišausko auklėtinės namuose po atkaklios kovos 72:67 (18:22, 18:17, 16:13, 20:15) palaužė Vilniaus „Kibirkšties-VKM“ (1-13) krepšininkes ir iškovojo pirmąją pergalę aukščiausiame Lietuvos moterų krepšinio divizione.

Klaipėdiečių pergalę lėmė sėkminga atkarpa ketvirtajame kėlinyje. Rusnė Būgaitė pataikė dvitaškį, Evelina Razgutė pelnė taškus su pražanga ir LCC persvara išaugo iki 6 taškų – 64:58.

Gerda Raulušaitytė dar atsakė tritaškiu, tačiau E. Razgutė atliko sėkmingą reidą krepšio link ir taip įtvirtino šeimininkių pergalę (69:63).

Būtent E. Razgutė buvo naudingiausia krepšininkė nugalėtojų gretose. Ji per 31 minutę pelnė 13 taškų (3/7 dvit., 0/1 trit., 7/9 baud.), atkovojo 12 ir perėmė 3 kamuolius, blokavo 2 metimus, išprovokavo 5 pražangas, sykį suklydo bei surinko 22 naudingumo balus.