Kauno „Aistės-LSMU” pratęsė pergalių seriją įveikdamos šiaulietes

Antrąjį kėlinį triuškinamai laimėjusios Kauno „Aistės-LSMU“ (4-0) įgytą dviženklę persvarą išlaikė iki pat mačo pabaigos.

Roko Kondratavičiaus auklėtinės „Huawei Moterų lygos“ namų rungtynėse 69:56 (9:16, 26:7, 22:16, 12:17) įveikė po ilgosios pertraukos užsikabinti mėginusias „Šiaulių“ (1-2) žaidėjas.

Sėkmingai startavusios viešnios po pirmųjų dešimties minučių pirmavo 16:9, bet antrajame ketvirtyje sukrapštė vos 7 taškus, į savo krepšį praleido 26 ir paleido iniciatyvą – 23:35.

Įpusėjus ketvirtajam kėliniui „Aisčių-LSMU“ pranašumas pasiekė rekordines aukštumas – 63:41. Visgi tada šiaulietės rankų nenuleido ir po spurto 13:2 perpus sumažino atsilikimą – 54:65.

Prasidėjus paskutinei rungtynių minutei Davida Dale prametė iš toli, Gabija Šegždaitė atsakė dvitaškiu ir įtvirtino Kauno komandos persvarą – 67:54.