Kauno „Žalgiris“ vėl iškovojo Karaliaus Mindaugo taurę

WWW.LKL.LT

Didesnio pasipriešinimo nesulaukęs Kauno „Žalgiris“ vežasi namo pirmąjį sezono trofėjų. Kauniečiai apgynė Citadele – Karaliaus Mindaugo taurės turnyro čempionų titulą.

Panevėžyje vykusio finalo ketverto lemiamose rungtynėse „Žalgirio“ ekipa 76:69 (19:8, 18:20, 21:13, 18:28) nugalėjo Panevėžio „Lietkabelį“.

Į pergalę finale kauniečius tempė Thomasas Walkupas, kuris per 32 minutes pelnė 18 taškų, atliko 8 rezultatyvius perdavimus bei surinko 26 naudingumo balus.

Pamatus pergalei Martino Schillerio kariauna padėjo jau pirmosiomis minutėmis, kai įgijo ankstyvą dviženklį pranašumą 15:4.

Po pertraukos „Lietkabeliui“ pavyko trumpam priartėti 30:37, tačiau didesnės intrigos Nenado Čanako auklėtiniai nesukūrė.

Solidžiai gynyboje žaidę žalgiriečiai trečiojo kėlinio pabaigoje spurtavo 9:0 bei prieš lemiamas 10 minučių atitrūko 58:41.

Ketvirtajame kėlinyje panevėžiečių padėtis tapo beviltiška. Dominavęs „Žalgiris“ pradėjo varžovų triuškinimą 68:46 ir užsitikrino pergalę.

„Žalgiris“: Thomasas Walkupas 18 (8 rez. perd.), Nigelas Hayesas 14, Joffrey Lauvergne‘as 11.

„Lietkabelis“: Kyle‘as Vinalesas 17, Gytis Masiulis 11, Gabrielius Maldūnas 10 (9 atk. kam.).

Taip pat skaitykite

Lietuvos krepšinio federacija
LKF

2027 m. Europos moterų krepšinio čempionatas turės penkias ambasadores

Šiandien Kaune Lietuvos krepšinio namuose minint Lietuvos krepšinio 102-ąjį gimtadienį buvo pristatytos penkios 2027 m. Europos moterų krepšinio čempionato ambasadorės. Lietuvos krepšinio federacijos prezidentas Vydas Gedvilas oficialius renginio ambasadorių sertifikatus įteikė Jurgitai Štreimikytei-Virbickienei, Gintarei Petronytei, …