„Kibirkštis-MRU“ galinga atkarpa Klaipėdoje išlygino serijos rezultatą

Andra Gabalytė

„Huawei Moterų lygos“ finalo starte smūgį praleidusi Vilniaus „Kibirkštis-MRU“ atsitiesė antrose serijos rungtynėse.

Po ilgosios pertraukos iniciatyvą perėmusios Gitauto Kievino auklėtinės Klaipėdoje 73:60 (12:14, 19:18, 17:15, 25:13) įveikė vietos „Neptūną“ ir išlygino serijos iki trijų pergalių rezultatą 1-1.

Trečiasis mačas antradienį vyks Vilniuje.

Prasidėjus trečiajam ketvirčiui Dominyka Paliulytė surinko aštuonis taškus iš eilės ir „Neptūnas“ buvo priekyje rekordine persvara – 40:31.

Visgi tada Jacqueline Luna-Castro įmetė du tritaškius, „Kibirkštis-MRU“ atsakė spurtu 17:2 ir persvėrė rezultatą savo naudai – 48:42.

Ketvirtajame kėlinyje Agnės Černeckytės du tritaškiai priartino „Neptūną“ iki 58:60, bet per likusias 4 minutes ir 41 sekundę šeimininkės tesurinko du taškus.

Sostinės klubas dvikovą uždarė atkarpa 13:2 ir „Huawei Moterų lygos“ finale pasiekė pirmąją pergalę – 73:60.

J. Luna-Castro po ilgosios pertraukos pelnė 10 taškų, o iš viso surinko 16 (5/9 dvit., 2/2 trit.), 6 atkovotus kamuolius bei 20 naudingumo balų.

Kitos „Kibirkšties-MRU“ priekinės linijos žaidėjos taip pat buvo tarp rezultatyviausių: Livija Sakevičiūtė sumetė 19 taškų (8/9 dvit., 0/1 trit., 3/4 baud.), o nuo suolo pakilusi Ieva Savickaitė įsirašė 10 taškų (5/6 dvit.).