„Kibirkštis-MRU“ Klaipėdoje lengvai įveikė „Neptūną“

Audronė Zdanevičiūtė

Šeštąją pergalę „Huawei Moterų lygoje“ iškovojo Vilniaus „Kibirkšties-MRU“ (6-0) komanda, kuri svečiuose 70:46 (11:5, 19:10, 22:12, 18:19) lengvai įveikė Klaipėdos „Neptūną“ (3-2).

Antrojo kėlinio pradžioje šeimininkės atsiliko 3 taškais (8:11), bet tuomet vilnietės spurtavo 9:0 ir susikrovė dviženklę persvarą (20:8).

Iki antrojo kėlinio pabaigos likus 3 minutėms „Neptūnas“ turėjo 8 taškų deficitą, bet ketvirtį spurtu 7:0 užbaigusios viešnios pabėgo per 15 taškų.

Trečiąjį kėlinį „Kibirkštis-MRU“ laimėjo 22:12 ir prieš paskutines 10 minučių rungtynių nugalėtojos buvo aiškios – vilnietės pirmavo 52:27.

Ketvirtajame kėlinyje „Neptūno“ atstovė Brigita Gudelionytė susižeidė koją. Ji iškart buvo išvesta į rūbinę.

Nugalėtojoms Audronė Zdanevičiūtė pelnė 15 taškų (3/8 dvit., 2/3 trit., 3/3 baudų) ir tapo rezultatyviausia mačo žaidėja.