„Kibirkštis-MRU“ pranoko be L. Jurčiūtės likusią LCC komandą

Austė Jurevičiūtė

Vilniaus „Kibirkštis-MRU“ (9-0) „Huawei Moterų lygoje“ užtikrintai pratęsė pergalių seriją. Gitauto Kievino auklėtinės uostamiestyje 91:33 (22:14, 21:13, 28:3, 20:3) pranoko be Lauritos Jurčiūtės likusią LCC tarptautinio universiteto (0-7) komandą.

Vilnietės per antrąją dvikovos dalį į savo krepšį praleido tik 6 taškus, kai įmetė daugiau nei bendrai visa klaipėdiečių komanda – 48 taškus.

Dvikovą starto penkete pradėjusi L. Jurčiūtė ketvirtą rungtynių minutę patyrė kelio traumą ir daugiau neberungtyniavo. Ji spėjo įmesti 3 taškus (0/1 dvit., 1/1 trit.). Iki šio susitikimo gynėja, būdama rezultatyviausia čempionate, rinko po 23,5 taško.

Vilniečių gretose naudingiausiai pasirodė Kristė Timofejeva, kuri per 22 minutes surinko 17 taškų (5/7 dvit., 1/4 trit., 4/5 baud.), atkovojo 7 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, 2 kartus suklydo, išprovokavo 5 pražangas bei užfiksavo 21 naudingumo balą.

Justina Kraujūnaitė per 18 minučių išdalijo 10 rezultatyvių perdavimų ir įsirašė 2 taškus (1/3 dvit.).

Šeimininkių pataikymas iš žaidimo siekė tik 18 procentų (11 iš 58 metimų).