Klaipėdos derbyje – D. Donskichytė karjeros rungtynės ir užtikrinta „Neptūno“ pergalė

Laurita Jurčiūtė

Antrąją pergalę „Huawei Moterų lygos“ čempionate iškovojo Klaipėdos „Neptūno“ (2-1) krepšininkės.

Daliaus Ubarto auklėtinės 83:63 (22:14, 26:18, 24:14, 11:17) pranoko Klaipėdos LCC tarptautinio universiteto (0-4) komandą, kuri ir toliau lieka be pergalių.

„Neptūno“ ekipa pabėgo antrajame kėlinyje. Brigita Gudelionytė realizavo baudas, Ugnė Grinkevičiūtė pridėjo dvitaškį ir atseikėjo tritaškį, o „Neptūno“ ekipa laimėjo atkarpą 9:3 bei įgijo dviženklę persvarą – 37:25.

Uostamiesčio ekipa visus klausimus išsprendė po ilgosios pertraukos. Dalia Donskichytė smeigė tritaškį ir realizavo dvitaškį, B. Gudelionytė pridėjo taškus iš po krepšio, o „Neptūnas“ spurtavo 16:0 bei susikrovė 27 taškų persvarą – 72:45.

Nugalėtojų ekipoje puikų pasirodymą surengė D. Donskichytė, kuri sužaidė rezultatyviausias ir naudingiausias karjeros rungtynes.

„Neptūno“ gynėja per 35 minutes pelnė 24 taškus (7/14 dvit., 3/7 trit., 1/1 baudos), atliko 7 rezultatyvius perdavimus, atkovojo ir perėmė po 5 kamuolius, išprovokavo 3 pražangas, 2 sykius suklydo bei surinko 28 naudingumo balus.