Krepšininkė G. Raulušaitytė išrinkta į auksinį jaunųjų sporto žvaigždžių dešimtuką

Tradiciniais tapę geriausių Lietuvos jaunųjų sportininkų ir sportininkių apdovanojimai „100 sporto žvaigždžių“, organizuojami LRT ir Lietuvos sporto federacijų sąjungos (LSFS), pasiekė finišo tiesiąją. Išrinkti ir skelbiami auksinis 10-ukas, sidabrinis 30-ukas ir bronzinis 60-ukas.

Į auksinį Lietuvos jaunųjų sportininkų 10-uką išrinkta šiemet Klaipėdos LCC tarptautiniame universitete rungtyniaujanti krepšininkė Gerda Raulušaitytė. Devyniolikmetė puolėja geriausios 2023 m. Lietuvos krepšininkės rinkimuose finišavo antra.

„100 sporto žvaigždžių“ rinkimai organizuojami siekiant pagerbti geriausius 2023 metų jaunuosius sportininkus ir atkreipti dėmesį į lietuvių pasiekimus įvairiose sporto šakose.

„Ne pirmus metus LRT ir Lietuvos sporto federacijų sąjungos vykdomas projektas tampa jau džiugia tradicija. Smagu, kad jaunieji Lietuvos sportininkai turi platformą, per kurią apie jų pasiekimus galėti sužinoti dar platesnė auditorija. Juk ateityje būtent šie sportininkai garsins Lietuvą ir suaugusiųjų varžybose. Šiais metais dar labiau augo balsų skaičius ir jis perkopė 100 tūkst. ribą“, – teigia portalo LRT.lt sporto redaktorius, vienas iš komisijos narių Rokas Suslavičius.

Geriausius sportininkus ir sportininkes išrinko sporto gerbėjai (1/3 balsų) ir speciali rinkimų komisija (2/3 balsų). Kaip ir kasmet, savo kandidatus rinkimams (vieną vaikiną iš bet kurios jaunučių, jaunių arba jaunimo amžiaus grupės ir vieną merginą iš bet kurios jaunučių, jaunių arba jaunimo amžiaus grupės) siūlė Lietuvos sporto federacijos.

Tuo tarpu kitas jaunasis Lietuvos krepšininkas Kasparas Jakučionis buvo išrinktas tarp 30-ies sidarbinių sporto žvaigždžių.

Žemiau pateikiamas visas geriausių 2023 m. jaunųjų sportininkų ir sportininkių auksinis 10-ukas, sidabrinis 30-ukas ir bronzinis 60-ukas.

Auksinėmis sporto žvaigždėmis tapo ir daugiausia balų surinko (abecėlės tvarka):

Danielius Vasiliauskas (lengvoji atletika), Dominika Banevič-Bgirl Nicka (breikas), Gabija Vilčiauskaitė ir Matas Puplevičius (sportiniai šokiai), Gerda Raulušaitytė (krepšinis), Gvidas Gineitis (futbolas), Jonas Grigaravičius (šaudymas iš lanko), Leonardas Gudynas (šaškės), Paulius Vagnorius (šiuolaikinė penkiakovė), Smiltė Plytnykaitė (plaukimas), Tajus Juška (plaukimas).

Dešimties „auksinių“ #100JaunųjųSportoŽvaigždžių laimėtojų pagerbimas vyks balandžio 26 d., LSFS visuotinio susirinkimo metu.

Sidabrinės sporto žvaigždės:

Ariana Rudkovskaja ir Danielė Kvedaraitė (tinklinis), Aivaras Mikutis (dviračių sportas), Benediktas Bubelevičius (imtynės), Darius Dinda (biatlonas), Dominik Juras (fechtavimas (rapyra), Elzbieta Adomaitytė (šiuolaikinė penkiakovė), Gabija Dilytė (imtynės), Gabija Pilikauskaitė (rankinis), Gabija Stankevičiūtė (irklavimas), Giedrius Mackelis (golfas), Jegor Čupalov (sambo), Kasparas Jakučionis (krepšinis), Kotryna Glemžaitė (baidarių ir kanojų irklavimas), Kristijonas Vičas (beisbolas), Lėja Urbšytė (žirginis sportas (dailusis jojimas), Lilija Maiboroda (gimnastika (meninė), Marijus Dumčius (ledo ritulys), Markas Šilkūnas (kartingų sportas), Martynas Lisauskas (šuoliai į vandenį), Matas Gražys (slidinėjimas (lygumų), Milda Altaravičiūtė (boksas), Nikas Kvasys (kiokušin karatė), Nojus Volungevičius (buriavimas), Reda Laurinavičiūtė (jėgos trikovė), Rugilė Miklyčiūtė (lengvoji atletika), Simas Polikevičius (dziudo), Vaidas Voroneckis ir Aurelija Ramaneckaitė (badmintonas (kurčiųjų), Vanesa Šilkūnaitė (kartingų sportas), Varvara Kuchar (dziudo), Viltautė Jasinevičiūtė (ledo ritulys).

Bronzinės sporto žvaigždės:

Adas Stefanovič ir Kiril Suchorukov (baidarių ir kanojų irklavimas), Adomas Brazauskas (diskgolfas), Agnieška Kazarina (futbolas), Andrius Stanislovaitis (kendo), Arsenij Rybakov (rankų lenkimas), Aurelija Ramaneckaitė ir Marija Rimkutė (badmintonas (kurčiųjų), Diana Perminaitė (šaudymas iš lanko), Domas Barauskas (smiginis), Domas Butkus (motociklų sportas), Dovydas Vaivada (slidinėjimas (akrobatinis), Elija Jevaltaitė (sambo), Emilija Banytė (regbis), Emilija Bučytė (slidinėjimas (lygumų), Emilijus Kaganovičius (mišrūs kovos menai (MMA)), Emilijus Stoncelis (taekwondo), Erikas Sakalauskas (shotokan karate), Ernestas Čech (greitasis čiuožimas), Gabija Astrauskaitė (greitasis čiuožimas), Gabrielė Juškaitė (dailusis čiuožimas), Gerda Vikulovaitė (beisbolas), Getrūda Kapalinskaitė (laipiojimo sportas), Goda Čepulytė (gimnastika (specialioji), Greta Grybauskaitė (aerobinė gimnastika), Ignas Keraminas (regbis), Ignas Mironas Šišanovas (stalo tenisas), Justas Truskauskas (plaukimas (specialioji), Kamila Jonynaitė (fechtavimas (špaga), Karolina Voiciukaitė (plaukimas (neįgalieji), Karolis Jurevičius (jėgos trikovė), Karolis Palubinskas ir Saulius Vilkelis (tinklinis), Kasparas Murėnas (orientavimosi sportas), Kristijonas Padegimas (gimnastika (sportinė), Liepa Indrikonytė (taekwondo), Luka Imedashvili (dailusis čiuožimas), Luka Žiaubrytė (žolės riedulys), Lukrecija Juchnaitė (stalo tenisas), Maksim Selin (aerobinė gimnastika), Margarita Dienytė (orientavimosi sportas), Meda Balionytė (kiokušin karatė), Melita Mikalevičiūtė (WKF karatė), Myja Plėštytė (šaškės), Milda Zdanauskaitė (smiginis), Nedas Grigaliūnas (laipiojimo sportas), Patryk Pašuk (vandensvydis), Paula Bertašiūtė (motociklų sportas (motokrosas), Pijus Stremavičius (šachmatai), Povilas Lenkutis (kalnų slidinėjimas), Povilas Sinkevičius (žolės riedulys), Rasvydas Asijavičius (sunkioji atletika), Rytis Petruškevičius (akmenslydis), Rugilė Pauliukonytė (golfas), Rusnė Rudzianskaitė (slidinėjimas (akrobatinis), Rūta Mažunavičiūtė (buriavimas), Simonas Žvirblis (plaukimas (neįgalieji), Skaistė Kamilė Mikašauskaitė (dviračių sportas), Smiltė Elsukovaitė (rankų lenkimas), Tomas Drakšas (rankinis), Tomas Vaitekūnas (šaudymas (stendinis), Trojus Rimkevičius (žirginis sportas (konkūras), Ugnė Vaickelionytė (šaudymas (kulkinis), Ūla Sijavičiūtė (triatlonas), Vladimir Abramovas (boksas), Zlata Bogomolnikova (šachmatai).

Taip pat skaitykite

Lietuvos krepšinio federacija
LKF

Garsiomis pavardėmis pasipildęs „Atskleisk talentą“ projektas tęs kelionę po Lietuvą

Trisdešimtyje skirtingų Lietuvos miestų aplankęs Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) projektas „Atskleisk talentą“ grįžta pasipildęs garsiomis pavardėmis – prie projekto trenerių rolėse prisijungs legendiniai Lietuvos krepšininkai Gintaras Einikis ir Mindaugas Lukauskis. „Atskleisk talentą“ projekto mentoriumi taps …

instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share
Skip to content