Lemiamu metu spurtavusios šiaulietės palaužė „Kibirkštį-VKM“

Justina Oficerovaitė

Vieninteliame „Huawei Moterų lygos“ šeštadienio mače pergale džiaugėsi „Šiauliai“ (7-7).

Romualdo Petronio auklėtinės po atkaklios kovos namuose 56:47 (12:15, 12:9, 13:10, 19:13) palaužė Vilniaus „Kibirkšties-VKM“ (1-12) ekipą.

Pirmoje mačo dalyje nė vienai ekipai nepavyko įgyti pranašumo – 24:24.

Likus žaisti 6 minutes rezultatas vis dar buvo lygus (40:40), tačiau šeimininkės spurtavo 7:0 (47:40) ir iniciatyvos iš savo rankų nebepaleido.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose rungtyniavo Justina Oficerovaitė. Karjeros rungtynes „Huawei Moterų lygoje“ sužaidusi puolėja per 22 minutes pelnė 16 taškų (2/2 dvit., 4/8 trit.), atkovojo 3 ir perėmė 2 kamuolius, 2 sykius suklydo ir surinko 15 naudingumo balų.

„Šiauliams“ antrą mačą paeiliui dėl nugaros problemų nepadėjo lyderė Davida Dale.

Lietuvos krepšinio federacija
LKF

Netradiciniu žaidimo stiliumi pasižyminti 18-mečių rinktinė mėgins pakartoti auksinį žygį: „Žaidėjai jaučia malonumą taip žaisdami“

Didžiausių vasaros išbandymų metą pasitinka dar viena Lietuvos jaunimo rinktinė. Liepos 27 – rugpjūčio 4 dienomis Tamperėje (Suomija) šalies 18-mečių vaikinų rinktinė varžysis Europos čempionate. Komanda, kurią treniruoja Tomas Purlys, yra sudaryta 2022-aisiais 16-mečių Europos …