„Neptūnas“ namuose 31 tašku įveikė „Kibirkštį-VKM“

Dalia Donskichytė

Triuškinamą pergalę „Huawei Moterų lygoje“ pasiekė Klaipėdos „Neptūnas“ (6-5), kuris namuose 82:51 (24:17, 20:15, 17:11, 21:8) susitvarkė su Vilniaus „Kibirkšties-VKM“ (0-10) klubu.

Po dviejų kėlinių „Neptūnas“ buvo priekyje 12 taškų persvara (44:32), o po ilgosios pertraukos ir toliau didino atotrūkį bei ketvirtąjį kėlinį laimėjo 13 taškų.

Klaipėdiečių gretose geriausiai žaidė Dalia Donckichytė. Ji per 27 minutes įmetė 24 taškus (6/10 dvit., 3/6 trit., 3/3 baudų), atkovojo 5 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus ir surinko 25 naudingumo balus.

„Neptūno“ gretose tarp startinio penketo krepšininkų dviženklio rezultatyvumo nepasiekė tik Ionna McKenzie, kuri įmetė 9 taškus bei sugriebė 14 kamuolių.