„Neptūnas“ savoje aikštėje lengvai įveikė „Kibirkštį-VKM“

Gintarė Paulauskaitė

Penktąją pergalę „Huawei Moterų lygoje“ iškovojo Klaipėdos „Neptūnas“ (5-5), kuris savoje aikštėje 79:45 (17:10, 19:11, 27:18, 16:6) lengvai įveikė Vilniaus „Kibirkštį-VKM“ (0-8).

Klaipėdietės pirmajame kėlinyje spurtavo 10:0 ir įgijo 10 taškų persvarą (17:7), o po dviejų kėlinių turėjo 15 taškų pranašumą (36:21).

Trečiajame kėlinyje šeimininkių atotrūkis pasiekė 27 taškus ir nugalėtojas buvo aiškus.

Klaipėdietėms Agnė Černeckytė pelnė 22 taškus (6/9 trit.), atkovojo 5 kamuolius bei atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

Ligita Tamutytė surinko dvigubą dublį – 13 taškų, 14 atkovotų kamuolių ir 22 naudingumo balai.

„Neptūno“ komandoje debiutavo Daiva Pabrėžaitė. Ji per 8,5 min. į krepšį nemetė, bet atkovojo kamuolį ir atliko rezultatyvų perdavimą.

Lietuvos krepšinio federacija
LKF

Netradiciniu žaidimo stiliumi pasižyminti 18-mečių rinktinė mėgins pakartoti auksinį žygį: „Žaidėjai jaučia malonumą taip žaisdami“

Didžiausių vasaros išbandymų metą pasitinka dar viena Lietuvos jaunimo rinktinė. Liepos 27 – rugpjūčio 4 dienomis Tamperėje (Suomija) šalies 18-mečių vaikinų rinktinė varžysis Europos čempionate. Komanda, kurią treniruoja Tomas Purlys, yra sudaryta 2022-aisiais 16-mečių Europos …