„Neptūno“ šturmą atlaikiusi „Kibirkštis-MRU“ tapo reguliariojo sezono nugalėtoja

Gintarė Paulauskaitė

Be pralaimėjimų žygiuojanti Vilniaus „Kibirkštis-MRU“ (17-0) laimėjo „Huawei Moterų lygos“ reguliarųjį sezoną. Gitauto Kievino auklėtinės savo aikštėje 72:50 (15:10, 20:10, 18:19, 19:11) įveikė Klaipėdos „Neptūno“ (10-7) pasipriešinimą ir likus trims turams įsitvirtino pirmoje turnyrinės lentelės vietoje.

Beveik visas rungtynes atsilikinėjusios „Neptūno“ krepšininkės šturmą atliko ketvirtojo kėlinio pradžioje, kada jų deficitas siekė 39:53.

Agnė Černeckytė tada įmetė šešis taškus paeiliui, Andra Gabalytė smeigė tritaškį ir klaipėdietes nuo šeimininkių skyrė tik šeši taškai – 48:54.

Visgi tada „Neptūnas“ per pusaštuntos minutės nepelnė nė taško, penktą pražangą užsidirbo žaidžiančioji trenerė A. Gabalytė, „Kibirkštis-MRU“ rungtynes uždarė atkarpa 18:2 ir įsirašė 17-ąją pergalę – 72:50.

„Neptūnas“ iki šio susitikimo buvo laimėjęs šešerias iš paskutinių septynerių rungtynių.

Pirmąją vietą reguliariajame sezone užsitikrinusių „Kibirkšties-MRU“ krepšininkių pusfinalio serijoje lauks ketvirtoje pozicijoje likusi komanda. Šią vietą užima „Šiauliai“ (9-9), bet dar turi šansų išversti „Neptūną“ (10-7) iš trečiosios pozicijos.

Antroje vietoje rikiuojasi Kauno „Aistės-LSMU“ (12-4).