Nuo pradžių į priekį pabėgę žalgiriečiai pasidabino U19 bronza

KA „Žalgiris“ | Fotografas: S.Čirba

Pergalinga nata savo istoriją Lietuvos moksleivių krepšinio lygoje (LIDL-MKL) pirmenybėse užbaigė Kauno KM Žalgirio devyniolikmečiai.

Sauliaus Marčiukaičio auklėtiniai Vilniuje vykstančiame U19 finalo ketverte 84:66(26:15, 13:17, 24:15, 21:19) įveikė šeimininkų Vilniaus KM – Alpi Baltika ekipą ir pasidabino bronza.

Rungtynių apžvalga:

Kauniečiai jau pirmajame kėlinyje įgijo dviženklę persvarą (26:15), bet antrajame ketvirtyje šeimininkai spurtavo 12:2 ir priartėjo – 32:36.

Kertinį spurtą žalgiriečiai atliko trečiojo kėlinio pradžioje, kai laimėjo atkarpą 13:2 ir įgijo apčiuopiamą pranašumą – 52:36.

Prieš lemiamą ketvirtį komandas skyrė tie patys 16 taškų (63:47), o ketvirtajame kėlinyje svečiai užtikrintai kontroliavo mačo eigą ir vienu metu komandas skyrė 27 taškai – 82:55.

Nugalėtojų trenerio Sauliaus Marčiukaičio ir Nedo Montvilos komentarai:

Nugalėtojų gretose ir vėl žibėjo Dominykas Stenionis – 19 taškų (3/4 dvit., 3/6 trit., 4/4 baud.), 7 atkovoti kamuoliai, 5 rezultatyvūs perdavimai ir 27 naudingumo balai.

Į D. Stenionio amplua persiorientavo Nedas Montvila, žaidęs trigubo dublio ritmu – 13 taškų (3/7 dvit., 2/6 trit., 1/2 baud.), 9 atkovoti kamuoliai ir 8 rezultatyvūs perdavimai. Tiesa, žalgirietis suklydo 6 kartus ir surinko 16 naudingumo balų.

Vilniaus komandos neišgelbėjo rezultatyvus Roko Jaseliūno žaidimas – 22 taškai (9/17 dvit., 0/3 trit., 4/4 baud.), 4 atkovoti kamuoliai ir 18 naudingumo balų.

U19 grupėje laukia finalinė dvikova tarp Šiaulių KA Saulės – SG ir Panevėžio SC – RSSG komandų.

Vilniaus KM – Alpi Baltika: Rokas Jaseliūnas 22 (9/17 dvit.), Augustinas Krūminis 15 (6/12 dvit., 5 rez. perd.), Ignotas Ražanas 8.

KM Žalgiris: Dominykas Stenionis 19 (5 rez. perd., 27 naud.), Nedas Montvila 13 (9 atk. kam., 8 rez. perd., 6 kld.), Arminas Puišys 12, Vincas Aleknavičius 10.

Taip pat skaitykite

Lietuvos krepšinio federacija
LKF
LKF
LKF

Naudingiausias rungtynių Šiauliuose žaidėjas – Gytis Masiulis

Vienas pagrindinių pergalės kalvių rungtynėse prieš Latviją buvo Lietuvos rinktinės aukštaūgis Gytis Masiulis. Komandos vyr. trenerio Kazio Maksvyčio sprendimu, Masiuliui skirtas „Go3 rungtynių MVP“ apdovanojimas. Startiniame penktetuke rungtynes pradėjęs Masiulis per 21 minutę pelnė 17 …