Paskutinę minutę į Lietuvos 3×3 lygos finalinį etapą įšokusi „Gulbelė“ – II turo čempionai

Sekmadienį (07.24) Panevėžyje finišavo Lietuvos 3×3 lygos II etapas, kuriame stipriausios šalies komandos išsidalino piniginius prizus, o nugalėtojams dar ir atiteko kelialapis į FIBA „World Tour“ serijos turnyrą Lozanoje (Šveicarija).

Tarp 12 stipriausių Lietuvos 3×3 komandų šį kartą PRO grupėje ryškiausia buvo Šakių „Vyčio-Gulbelės“ ekipa, kuri finale 22:11 susitvarkė su „Rivile“. Be kelialapio į prestižinį FIBA turnyrą Šakių klubas iškovojo 3 tūkst. eurų.

Įdomu, jog Pauliaus Beliavičiaus, Modesto Kumpio, Aurelijaus Pukelio ir Marijaus Užupio kvartetas tik paskutinę minutę įšoko į turnyrą – anksti „Challenger“ serijos turnyre Lipike (Kroatija) pasitraukęs Šakių klubas nusprendė atvykti į finalinį turnyrą Panevėžyje, kur pakeitė Trakų GEALAN.

Du pasaulio vicečempionus, Gintautą Matulį ir Igną Vaitkų, sudėtyje turėjusi „Rivile“ tenkinosi 2 tūkst. eurų piniginiu prizu. „Rivilei“  taip pat atstovavo Vytautas Šulskis ir Ignas Razutis.

Trečiąją vietą finaliniame etape užėmė Ukrainos rinktinės pagrindu sudaryta „Ukraine-Kelts“, pusfinalyje „Vyčiui-Gulbelei“ pralaimėjusi 15:21.

Ketvirtąją vietą užėmė „Desertų namai“, kurie dar šeštadienį laimėjo ELITO grupės etapą.

Tie patys „Desertų namai“ ketvirtfinalyje pateikė staigmeną, kuomet 20:14 nugalėjo Lietuvos 3×3 lygos I etapo čempionus VDU krepšininkus.

Dviejų dienų maratoną atlaikiusią „Desertų namų“ komandą sudarė Modesto Jurkaičio, Juozo Balčiūno, Giedriaus Sakalo ir Edvardo Varpioto ketvertas.

Finaliniame etape nematėme Marijampolės „Sūduvos-Mantingos“, kuri taip pat dalyvavo Lipiko (Kroatija) „Challenger“ serijos turnyre. Jie čia nukeliavo iki ketvirtfinalio, kuriame pralaimėjo „Fribourg“ ir užėmė 8 vietą.

Trečiasis Lietuvos 3×3 lygos turas prasidės jau liepos 30-31 d. Šakiuose, dar po savaitės įvyks etapas Marijampolėje (rugpjūčio 6-7d.), o viskas finišuos Kaune rugpjūčio 14-15 d.

Iš viso Lietuvos 3×3 lygą sudaro trys atskiri turai, kurie susideda iš 9 etapų – po tris etapus kiekviename ture.

Visas Lietuvos 3×3 lygos PRO grupės kovas galite stebėti per naujos kartos televiziją Go3.