Permainingose Baltijos taurės rungtynėse aštuoniolikmetės lietuvės nusileido latvėms

Druskininkuose vykusias Baltijos taurės kovas Lietuvos aštuoniolikmečių rinktinė pabaigė nesėkme, rezultatu 48:65 (11:18, 16:6, 11:22, 10:19) nusileidusios bendraamžėms iš Latvijos.

Lietuvių gretose rezultatyviausiai rungtyniavo Sintija Aukštikalnytė ir Miglė Kisarauskaitė, pelniusios po 9 taškus. Latvijos rinktinėje 14 taškų surinko ir 12 kamuolių atkovojo Evelina Otto.

Rungtynes panašiu tempu pradėjusios komandos lėtai rinko taškus – po penkių sužaistų minučių jas skyrė 3 taškai (5:8). Antrąją ketvirčio dalį sėkmingiau sužaidusios latvės susikrovė 7 taškų persvarą (11:18).

Praktiškai visą kėlinį besivejančių vaidmenyje buvusios lietuvės likus žaisti kiek daugiau nei 2 minutes galiau persvėrė rezultatą į savo pusę (25:22) ir į ilgąją pertrauką išsinešė 3 taškų pranašumą (27:24).

Trečiajame ketvirtyje latvės netruko išsiveržti į priekį (30:31), o skirtumas tarp komandų antrą kartą mače pasiekė dviženklę ribą (34:44). Prieš lemiamą kėlinį lietuvės turėjo 8 taškų deficitą (38:46).

Pirmuosius taškus ketvirtajame kėlinyje lietuvės pelnė sužaidus praktiškai 5 minutes – tuo pasinaudojusios latvės nutolo iki 14 taškų ribos (41:55). Per likusį laiką aikštelės šeiminkės stebuklo nesukūrė ir pergalę šventė Latvija (48:65).

Baltijos taurės čempionėmis tapo Estijos aštuoniolikmetės, pirmąją turnyro dieną 81:76 įveikusios lietuves bei rezultatu 76:72 nugalėjusios latves.

« 2 »

Taip pat skaitykite

Lietuvos krepšinio federacija
LKF

Tyrimas rodo, kad dalyvavimas pasaulio čempionate pagerino krepšininkų rezultatus klubinėse komandose

Jūsų dėmesiui naujausia Lietuvos krepšinio federacijos laida „Energija pergalėms“, kurią pristato kompanija „Elektrum“. Šioje laidoje Lietuvos krepšinio federacijos generalinis sekretorius Mindaugas Balčiūnas pristato kartu su Klaipėdos universiteto studentu Alperu Konaku atliktą tyrimą apie žaidėjų dalyvavimo …