Permainingose Baltijos taurės rungtynėse aštuoniolikmetės lietuvės nusileido latvėms

Druskininkuose vykusias Baltijos taurės kovas Lietuvos aštuoniolikmečių rinktinė pabaigė nesėkme, rezultatu 48:65 (11:18, 16:6, 11:22, 10:19) nusileidusios bendraamžėms iš Latvijos.

Lietuvių gretose rezultatyviausiai rungtyniavo Sintija Aukštikalnytė ir Miglė Kisarauskaitė, pelniusios po 9 taškus. Latvijos rinktinėje 14 taškų surinko ir 12 kamuolių atkovojo Evelina Otto.

Rungtynes panašiu tempu pradėjusios komandos lėtai rinko taškus – po penkių sužaistų minučių jas skyrė 3 taškai (5:8). Antrąją ketvirčio dalį sėkmingiau sužaidusios latvės susikrovė 7 taškų persvarą (11:18).

Praktiškai visą kėlinį besivejančių vaidmenyje buvusios lietuvės likus žaisti kiek daugiau nei 2 minutes galiau persvėrė rezultatą į savo pusę (25:22) ir į ilgąją pertrauką išsinešė 3 taškų pranašumą (27:24).

Trečiajame ketvirtyje latvės netruko išsiveržti į priekį (30:31), o skirtumas tarp komandų antrą kartą mače pasiekė dviženklę ribą (34:44). Prieš lemiamą kėlinį lietuvės turėjo 8 taškų deficitą (38:46).

Pirmuosius taškus ketvirtajame kėlinyje lietuvės pelnė sužaidus praktiškai 5 minutes – tuo pasinaudojusios latvės nutolo iki 14 taškų ribos (41:55). Per likusį laiką aikštelės šeiminkės stebuklo nesukūrė ir pergalę šventė Latvija (48:65).

Baltijos taurės čempionėmis tapo Estijos aštuoniolikmetės, pirmąją turnyro dieną 81:76 įveikusios lietuves bei rezultatu 76:72 nugalėjusios latves.

« 2 »

Lietuvos krepšinio federacija
LKF

2027 m. Europos moterų krepšinio čempionatas turės penkias ambasadores

Šiandien Kaune Lietuvos krepšinio namuose minint Lietuvos krepšinio 102-ąjį gimtadienį buvo pristatytos penkios 2027 m. Europos moterų krepšinio čempionato ambasadorės. Lietuvos krepšinio federacijos prezidentas Vydas Gedvilas oficialius renginio ambasadorių sertifikatus įteikė Jurgitai Štreimikytei-Virbickienei, Gintarei Petronytei, …