Prestižiniame turnyre Bostone su Matu Buzeliu susitikęs Chomičius: „Laukiame jo vasarą Lietuvoje”

Centrinėje Dana Barros krepšinio klubo komplekso aikštelėje šeštadienį vyko Mato Buzelio komandos rungtynės. Komandos žaidė du kėlinius po 20 minučių. Naujojo Hempšyro „Brewster Academy“ sutriuškino „Rothesay Netherwood“ (Kanada) komandą 116:51. Nugalėtojų gretose Matas Buzelis pradėjo rungtynes startiniame penketuke ir buvo trečias pagal rezultatyvumą. Per 29 minutes lietuvis surinko 17 taškų (1/2 baud. met., 5/9 dvitašk., 2/5 tritašk.), atkovojo 6 kamuolius, taip pat atliko 3 rezultatyvius perdavimus, perėmė 3 kamuolius bei blokavo 1 varžovų metimą.

Po rungtynių jaunasis Lietuvos talentas bendravo su Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės vadovu Valdemaru Chomičiumi. Barselonos olimpinių žaidynių bronzos medalininkas įteikė Matui Lietuvos rinktinės marškinėlius su Buzelio pavarde. Žaidėjui taip pat buvo perduotas oficialus Lietuvos krepšinio federacijos kvietimas Matui Buzeliui atstovauti Lietuvos U18 rinktinei ir dalyvauti Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės stovykloje.

„Pasakiau Matui, kad Lietuvoje visi seka jo žaidimą ir laukia jo sprendimo atstovauti Lietuvai“, – pasakojo V. Chomičius. „Žaidėjas labai talentingas, puikiai mato aikštę, plastiškas, gerai valdo kamuolį abiem rankomis, gynyboje pasikeitus ginamaisiais, suspėja apsiginti ir prieš žemesnius žaidėjus. Išties unikalus krepšininkas, džiaugiamės, kad žaidžia stiprioje komandoje, dalyvauja aukšto lygio varžybose ir tobulėja. Laukiame jo vasarą Lietuvoje.“