Puikus E. Matiukaitės pasirodymas vainikuotas užtikrinta „Šiaulių“ pergale

Enrika Matiukaitė

Šiaulių „Šiauliai“ (5-3) pratęsė pergalingą seriją „Huawei Moterų lygos“ A divizione.

Romualdo Petronio auklėtinės namuose 90:44 (24:6, 23:10, 25:13, 18:15) nugalėjo Klaipėdos LCC (0-8) krepšininkes ir pasiekė ketvirtąją pergalę paeiliui.

Šiaulietės į priekį pabėgo jau pirmajame ketvirtyje. Goda Kuzminskytė pataikė baudas, Urtė Bukauskaitė surinko 5 taškus paeiliui, Jacqueline Benitez atseikėjo tritaškį, o Agnesė Garčinskaitė realizavo baudų metimus ir „Šiaulių“ persvara pasiekė 20 taškų – 24:4.

Likusi rungtynių dalis tebuvo formalumas, o šiaulietės didžiausią pranašumą buvo susikrovusios ketvirtajame kėlinyje, kuomet pirmavo 88:33.

Nugalėtojoms Enrika Matiukaitė per 25 minutes pelnė 21 tašką (10/17 dvit., 1/1 baud.), atkovojo 9 ir perėmė 3 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, sykį suklydo bei surinko 26 naudingumo balus.

Lietuvos krepšinio federacija
LKF

Netradiciniu žaidimo stiliumi pasižyminti 18-mečių rinktinė mėgins pakartoti auksinį žygį: „Žaidėjai jaučia malonumą taip žaisdami“

Didžiausių vasaros išbandymų metą pasitinka dar viena Lietuvos jaunimo rinktinė. Liepos 27 – rugpjūčio 4 dienomis Tamperėje (Suomija) šalies 18-mečių vaikinų rinktinė varžysis Europos čempionate. Komanda, kurią treniruoja Tomas Purlys, yra sudaryta 2022-aisiais 16-mečių Europos …