„Šiaulius“ įveikusi „Kibirkštis-MRU“ pratęsė pergalių seriją

Justina Kraujūnaitė

Ketvirtąją pergalę „Huawei Moterų lygos“ A divizione iškovojo Vilniaus „Kibirkšties-MRU“ krepšininkės (4-0).

Gitauto Kievino auklėtinės namuose 79:50 (19:17, 24:13, 25:8, 11:12) nugalėjo „Šiaulių“ (1-3) komandą ir įsitvirtino pirmoje turnyrinės lentelės vietoje.

Rungtynių lūžis įvyko antrajame kėlinyje, kuomet vilnietės surengė spurtą (7:0) ir po taiklių Justinos Kraujūnaitės baudų susikrovė 8 taškų pranašumą (32:24). Kėlinį taip pat sėkmingiau užbaigė šeimininkės ir prieš ilgąją pertrauką pirmavo 43:30.

Po ilgosios pertraukos G. Kievino auklėtinės įjungė dar aukštesnę pavarą tiek puolime, tiek gynyboje. „Kibirkšties-MRU“ merginos per trečiajį kėlinį pelnė 25 taškus, tuo metu oponentėms iš Šiaulių leisdamos pelnyti vos 8 ir taip įgydamos 30 taškų persvarą (68:38).

Vilniečių gretose prie pergalės svariai prisidėjo J. Kraujūnaitė, kuri per 19 minučių pelnė 9 taškus (3/4 dvit., 3/4 baud.), atkovojo 6 ir perėmė 3 kamuolius, atliko 8 rezultatyvius perdavimus, 3 kartus suklydo ir surinko 22 naudingumo balus.

„Šiaulių“ nuo pralaimėjimo neišgelbėjo Davida Dale. Legionierė per 34 minutes pelnė 17 taškų (7/15 dvit., 0/2 trit., 3/6 baud.), atkovojo 8 ir perėmė 6 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, padarė 8 klaidas ir surinko 13 naudingumo balų.

Lietuvos krepšinio federacija
LKF

Netradiciniu žaidimo stiliumi pasižyminti 18-mečių rinktinė mėgins pakartoti auksinį žygį: „Žaidėjai jaučia malonumą taip žaisdami“

Didžiausių vasaros išbandymų metą pasitinka dar viena Lietuvos jaunimo rinktinė. Liepos 27 – rugpjūčio 4 dienomis Tamperėje (Suomija) šalies 18-mečių vaikinų rinktinė varžysis Europos čempionate. Komanda, kurią treniruoja Tomas Purlys, yra sudaryta 2022-aisiais 16-mečių Europos …