Susitikus dviems lyderių komandoms be pralaimėjimų išlieka „Kibirkštis-MRU“

Audronė Zdanevičiūtė

„Huawei Moterų lygos“ A divizione susigrūmė Kauno „Aistės-LSMU“ (4-1) ir Vilniaus „Kibirkštis-MRU“ (3-0), o pergale džiaugėsi pastarosios.

A diviziono lyderių susitikime Kaune šeimininkės 67:82 (12:21, 18:14, 17:25, 20:22) pripažino „Kibirkšties-MRU“ pranašumą.

Viešnios pirmąjį ketvirtį užbaigė 11:2 ir įgijo apčiuopiamą pranašumą (21:12), tačiau kaunietės iki pertraukos gerokai jį apkarpė – 30:35.

Rungtynių lūžis įvyko trečiajame kėlinyje, kurį vilnietės pradėjo atkarpa 17:7 – 52:37. Po šio smūgio Roko Kondratavičiaus auklėtinės atistiesti nebesugebėjo.

Nugalėtojų gretose naudingiausiai žaidė Jacqueline’a Luna-Castro – 17 taškų (8/10 dvit., 0/1 trit., 1/1 baud.), 8 atkovoti kamuoliai ir 22 naudingumo balai.

Vilniečių ekipoje debiutavo Julita Bungaitė, kuri per 11 minučių pelnė 2 taškus (1/1 dvit.), atkovojo 3 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir surinko 6 naudingumo balus.

Lietuvos krepšinio federacija
LKF

Netradiciniu žaidimo stiliumi pasižyminti 18-mečių rinktinė mėgins pakartoti auksinį žygį: „Žaidėjai jaučia malonumą taip žaisdami“

Didžiausių vasaros išbandymų metą pasitinka dar viena Lietuvos jaunimo rinktinė. Liepos 27 – rugpjūčio 4 dienomis Tamperėje (Suomija) šalies 18-mečių vaikinų rinktinė varžysis Europos čempionate. Komanda, kurią treniruoja Tomas Purlys, yra sudaryta 2022-aisiais 16-mečių Europos …