Tarptautinio turnyro starte – pergalingas lietuvių žaidimas

Antradienį Kaune startavo tarptautinis Ramūno Šiškausko vardo turnyras. Jį pergalėmis pradėjo turnyre dalyvaujančios lietuvių komandos.

Atidarymo rungtynėse Roko Kondratavičiaus auklėtinės 67:58 (12:15, 21:10, 13:20, 21:13) įveikė Vokietijos krepšininkes, o Egidijos Paužuolienės treniruojama komanda 68:58 (20:19, 14:15, 7:19, 27:5) nugalėjo bendraamžes iš Latvijos.

Vaikinų turnyras prasidėjo tarpusavio lietuvių rinktinių dvikova. Tomo Bakanausko treniruojama antroji Lietuvos ekipa 88:65 (26:18, 22:14, 24:14, 16:19) nugalėjo Tomo Purlio vedamą pirmąją komandą.

Tarptautinis U15 R.Šiškausko krepšinio turnyras organizuojamas saugaus „burbulo“ principu, vadovaujantis atskiru tarptautiniu COVID-19 pandemijos valdymo protokolu. Ribotas žiūrovų kiekis bus įleidžiamas į salę, o renginio vietoje bus privaloma jų registracija.

Praėjusiais metais turnyras buvo atšauktas dėl COVID-19 pandemijos. 2019 metais vykusiose varžybose Lietuvos merginų rinktinė iškovojo antrą vietą, o vaikinų – tapo čempionais.

Visos turnyro rungtynės vyks krepšinio akademijos „Žalgiris“ salėje (Pašilės g. 41) bei bus tiesiogiai transliuojamos Lietuvos krepšinio federacijos Youtube ir Facebook kanaluose. Turnyro tvarkaraštį rasite paspaudę čia.

Lietuvos krepšinio federacija
LKF

Netradiciniu žaidimo stiliumi pasižyminti 18-mečių rinktinė mėgins pakartoti auksinį žygį: „Žaidėjai jaučia malonumą taip žaisdami“

Didžiausių vasaros išbandymų metą pasitinka dar viena Lietuvos jaunimo rinktinė. Liepos 27 – rugpjūčio 4 dienomis Tamperėje (Suomija) šalies 18-mečių vaikinų rinktinė varžysis Europos čempionate. Komanda, kurią treniruoja Tomas Purlys, yra sudaryta 2022-aisiais 16-mečių Europos …