Toliau be pralaimėjimų: „Kibirkštis-MRU“ namuose nugalėjo „LCC“ ekipą

Justina Miknaitė

„Huawei Moterų lygos“ lyderės Vilniaus „Kibirkštis-MRU“ (14-0) ir toliau žygiuoja be pralaimėjimų.

Gitauto Kievino auklėtinės namuose 87:32 (20:10, 25:10, 17:10, 25:2) pranoko Klaipėdos LCC tarptautinio universiteto (1-13) krepšininkes ir iškovojo jau keturioliktąją pergalę iš tiek pat galimų.

Nuo pirmųjų susitikimo minučių rungtynių eigą kontroliavusios vilnietės ilgąją pertrauką pasitiko pirmaudamos 25 taškų persvara (45:20) ir per likusią rungtynių dalį tik dar labiau didino savo pranašumą.

Nugalėtojų gretose geriausiai pasirodžiusi Justina Kraujūnaitė per 28 minutes surinko 17 taškų (6/9 dvit., 5/7 baud.), 8 atkovotus ir 3 perimtus kamuolius, 4 rezultatyvius perdavimus, 5 išprovokuotas pražangas bei 25 naudingumo balus.

„Kibirkštis-MRU“ šiose rungtynėse vertėsi be Kristės Timofejevos.