Turnyrinės lentelės kaimynių dvikovoje – „Aisčių-LSMU“ pergalė

Jacqueline Benitez

Penktąją pergalę iš eilės „Huawei Moterų lygoje“ iškovojo Kauno „Aistės-LSMU“ (10-2).

Roko Kondratavičiaus auklėtinės išvykoje 57:46 (11:12, 14:9, 16:10, 16:15) įveikė „Šiaulių“ (6-7) krepšininkes.

Viso mačo metu iniciatyvą savo rankose laikė kaunietės, tačiau iki rungtynių pabaigos likus 5 minutėms šeimininkės kilo į lemiamą šturmą, spurtavo 6:0 ir po Urtės Bukauskaitės dvitaškio sumažino deficitą iki 4 taškų (46:50).

Vis dėlto, rungtynes „Aistės-LSMU“ užbaigė spurtu 6:0 ir po Martynos Petrėnaitės dvitaškio likus minutei rungtynių baigtis tapo aiški (56:46).

Nugalėtojų gretose žibėjo M. Petrėnaitė, kuri per 31 minutę pelnė 21 tašką (7/11 dvit., 1/4 trit., 4/6 baud.), atkovojo 4 bei perėmė 8 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, 2 sykius suklydo, išprovokavo 6 pražangas ir surinko 23 naudingumo balus.

Šiauliečių nuo pralaimėjimo neišgelbėjo Savannah Plentovich. Legionierė per 38 minutes surinko 14 taškų (3/7 dvit., 2/10 trit., 2/2 baud.), atkovojo bei perėmė po 4 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, 2 sykius suklydo, išprovokavo 5 pražangas ir surinko 12 naudingumo balų.

Lietuvos krepšinio federacija
LKF

Netradiciniu žaidimo stiliumi pasižyminti 18-mečių rinktinė mėgins pakartoti auksinį žygį: „Žaidėjai jaučia malonumą taip žaisdami“

Didžiausių vasaros išbandymų metą pasitinka dar viena Lietuvos jaunimo rinktinė. Liepos 27 – rugpjūčio 4 dienomis Tamperėje (Suomija) šalies 18-mečių vaikinų rinktinė varžysis Europos čempionate. Komanda, kurią treniruoja Tomas Purlys, yra sudaryta 2022-aisiais 16-mečių Europos …