Vieno metimo dramoje Klaipėdoje triumfavo „Neptūnas“

Ionna McKenzie

Dramatišką pergalę „Huawei Moterų lygos“ A divizione iškovojo Klaipėdos „Neptūno“ (4-3) krepšininkės.

Daliaus Ubarto auklėtinės namuose 61:59 (14:12, 17:20, 16:9, 14:18) įveikė LCC tarptautinio universiteto (0-5) krepšininkes.

Prasidėjus trečiajam kėliniui priekyje buvo LCC atstovės (33:31), tačiau šeimininkės surengė spurtą 14:2 ir po Ionnos McKenzie dvitaškio susikrovė 10 taškų persvarą (45:35).

Ketvirtojo kėlinio pradžioje viešnios sugrįžo į rungtynes ir po Lauritos Jurčiūtės dvitaškio priartėjo iki 2 taškų (45:47).

Iki rungtynių pabaigos likus minutei Vanja Petrovič pataikė iš vidutinio nuotolio ir LCC sumažino atsilikimą iki 2 taškų (57:59). Kitoje atakoje pražanga sustabdyta Ligita Tamutytė realizavo vieną baudą iš dviejų ir LCC žaidėjoms atsivėrė galimybė išplėšti pratęsimą (57:60).

Po minutės pertraukėlės kamuolys atsidūrė L. Jurčiūtės rankose, tačiau jos mestas tritaškis tikslo nepasiekė.

Nugalėtojų gretose galingai pasirodžiusi I. McKenzie per 34 minutes pelnė 12 taškų (5/10 dvit., 2/4 baud.), atkovojo net 19 bei prarado 4 kamuolius ir surinko 24 naudingumo balus.

Nuo pralaimėjimo LCC neišgelbėjo įspūdingas L. Jurčiūtės pasirodymas, kuri per 38 minutes pelnė 30 taškų (9/14 dvit., 3/10 trit., 3/4 baud.), atkovojo 5 bei prarado 3 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir surinko 25 naudingumo balus.

Lietuvos krepšinio federacija
LKF

Netradiciniu žaidimo stiliumi pasižyminti 18-mečių rinktinė mėgins pakartoti auksinį žygį: „Žaidėjai jaučia malonumą taip žaisdami“

Didžiausių vasaros išbandymų metą pasitinka dar viena Lietuvos jaunimo rinktinė. Liepos 27 – rugpjūčio 4 dienomis Tamperėje (Suomija) šalies 18-mečių vaikinų rinktinė varžysis Europos čempionate. Komanda, kurią treniruoja Tomas Purlys, yra sudaryta 2022-aisiais 16-mečių Europos …