Vilniaus „Kibirkšties-MRU“ komanda užtikrintai iškovojo antrąją pergalę

Jacqueline Luna-Castro

Užtikrintą pergalę „Huawei Moterų lygos“ A divizione iškovojo Vilniaus „Kibirkšties-MRU“ (2-0) krepšininkės.

Gitauto Kievino auklėtinės namuose 94:41 (23:11, 14:12, 23:11, 34:7) pranoko Vilniaus „Kibirkšties-VKM“ (0-2) komandą ir įsirašė antrąją pergalę iš tiek pat galimų.

„Kibirkštis-MRU“ į priekį nurūko antrajame kėlinyje. Justina Kraujūnaitė pataikė dvitaškį bei realizavo baudas, Eglė Zabotkaitė pridėjo metimą iš vidutinio nuotolio, Jacqueline Luna-Castro atseikėjo tritaškį ir atkarpą 11:2 laimėjusios vilnietės įgijo 21 taško persvarą – 34:13.

Po ilgosios pertraukos vaizdas aikštelėje nesikeitė ir stabiliai persvarą didinusi „Kibirkštis-MRU“ pasiekė įtikinamą pergalę.

Nugalėtojų ekipoje rezultatyviausiai žaidusi J. Luna-Castro pelnė 19 taškų (7/13 dvit., 1/3 trit., 2/2 baudos), atkovojo 6 ir perėmė 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo metimą bei 2 sykius suklydo.

Rungtynių pradžioje skaudžiai galvomis susidūrė dvi „Kibirkšties-MRU“ komandos narės – Kristė Timofejeva ir Ieva Savickaitė. Pastarajai buvo praskeltas antakis, o nė viena iš krepšininkių daugiau į aikštelę nebesugrįžo.